Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

Albatros06

Yeni üye
11 Şub 2015
25
0
pardon uykusuzluk ve fazla yorgunluk sonucu oluşan bir karışıklık k.b ben win7 yükliyeyim birde adaptör realtek orda sorun varmı?

Alakasi yok kardes xp dede calisiyor eski dumpperi kullanirsan daha iyi verim alirsin
jumpstart ayni zaten gelisimi felan yok edit programi ile isim reklam yapilmis
program stabil calisiyor + bilinen her adator ile calisiyor.

Hakan3435

Uzman üye
24 Nis 2013
1,049
0
Alakasi yok kardes xp dede calisiyor eski dumpperi kullanirsan daha iyi verim alirsin
jumpstart ayni zaten gelisimi felan yok edit programi ile isim reklam yapilmis
program stabil calisiyor + bilinen her adator ile calisiyor.

Dediklerinizin hepsini yaptım ağ bulmuyor.

Bu arada adamın dibisin gerçektek yardımcı olmaya çalışıyorsun çoğu kişiye bakıyorum işleri güçleri şov yapmak.

soru

Yeni üye
21 Tem 2013
37
0
Bu formda hayran kaldığım yazarlardansın anladığım kadarıyla yazılmış olan Program da sana ait seninle tanışmak hatta ders almak bana yol göstermenin istiyorum bedelini ödemeye hazırım.

Erenynr

Üye
1 Eyl 2014
199
0
İstanbul
Rica etsem yardım edermisiniz?
Öncelikle Dumpperi masaüstüne alıyorum ve setupdan kuruyorum sonra dumpperi açtığımda dumpper çalışmayı durdurdu Windows soruna çevrimiçi çözüm arayabilir diye bişey çıkıyo açılmıyo :(
Not: Güvenli Modda kullanıyorum bilgisayarımı

By Kumsal

Yeni üye
25 Şub 2014
43
0
arkadaslar wıfı kırıcı sızlerde caslıyormu ben ındırdım yaptım bende wıfı kıramıyor 3 5 wıfı denedım kıramıyor yardımcı lurmsunuz lutfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.