BlackArch Kurulum

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,384
118
2,577
BlackArch ISO dosyasını FAT32 veya ext4 gibi Linux tarafından desteklenen bir dosya sistemine sahip bir USB sürücüye yazmanız gerekir. BlackArch ISO dosyasını yazmak için Rufus veya Etcher gibi bir ISO yazma aracını kullanabilirsiniz.

Black6616

Yeni üye
13 Eki 2022
27
3
BlackArch ISO dosyasını FAT32 veya ext4 gibi Linux tarafından desteklenen bir dosya sistemine sahip bir USB sürücüye yazmanız gerekir. BlackArch ISO dosyasını yazmak için Rufus veya Etcher gibi bir ISO yazma aracını kullanabilirsiniz.
Rufut kullandım ntfs olarak

Ntfs olarak denedim yeniden aynı hata ne yapmalıyım

'Anka

8 Eyl 2021
3,384
118
2,577
NTFS olarak denemiş ve aynı hatayı almışsınız. Bu durumda, BlackArch ISO dosyasının bozuk olabileceğini veya USB sürücünüzün düzgün çalışmadığını düşünüyorum.

'Anka

8 Eyl 2021
3,384
118
2,577
FAT32 formatlı bir USB sürücüye yazarsanız hata mesajı alamayacaksınız diye tahmin ediyorum. Dener misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.