Blog Yazarları İçin Taktikler //Creiz34

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Merhaba arkadaşlar, forumda blog açacağım, nasıl para kazanacağım gibi bir çok konu açılıyor. Bu konu altından birbirimize destek olup, uyguladığınız taktikleri paylaşalım.

Bugünün gündem konusu olan tuvalet kağıdından 600 hit falan kazandım. Benim taktiğim gündem olan konuları analiz edip onlar hakkında içerik yazıp, içerik satın alıyorum. Sizlerin taktiği neler?

Blogumun Alexa Verileri;
Ar7iye.png

Blogumun Dün ve Bugün İstatistikleri.
dWl1aH.png

Şuan gündemde olan anahtar kelimede sitem ilk sayfada 1 ve 3. sıralarda yer alıyor. Sürekli hit artıyor.
Adsense reklamlarım duyarlıya ayarlı ve kazanç sürekli artıyor.

Yönetici arkadaşlara not; Konuda herhangi bir link vs. yok. Lütfen konuyu silmeyin. Sadece konuda reklam yapanları uyarın veya onların yorumlarını silin.

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Selamlar günde kaç adet yazı yazıyorsunuz gündeme dahil şeyler yazıyorsunuz herhalde ayrıca süper bir yükselme olmuş bol kazançlar bir iki tüyo almak isterim benimde yükselmekte olan bir bloğum var ama yazı yazmaya üşenir bir hale geldim belki de motive olurum :)

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Selamlar günde kaç adet yazı yazıyorsunuz gündeme dahil şeyler yazıyorsunuz herhalde ayrıca süper bir yükselme olmuş bol kazançlar bir iki tüyo almak isterim benimde yükselmekte olan bir bloğum var ama yazı yazmaya üşenir bir hale geldim belki de motive olurum :)

Sana tek motive kaynağı olacak şey TWİTTER! yapman gereken twitterde gündem olan başlıkları googlede araştırıp kelime analizi yapıcaksın. Sonra o konu ile ilgili makale yazıcaksın. Bundan sonrası googlenin indexlemesini bekliyceksiniz. Benim site index sorunu yok. Paylaştığım anda index alıyor google tarafından.

Ben kafama göre günde 1 veya 3 makale yazıyorum. Bazen hiç yazmıyorum benimde canım sıkılıyor kafam eserse yazıyorum :D

Buda bugünün adsense kazancı;
bFnsqN.png

Size tavsiyem adsense eklemeniz.

Son düzenleme:

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Sana tek motive kaynağı olacak şey TWİTTER! yapman gereken twitterde gündem olan başlıkları googlede araştırıp kelime analizi yapıcaksın. Sonra o konu ile ilgili makale yazıcaksın. Bundan sonrası googlenin indexlemesini bekliyceksiniz.

Ben kafama göre günde 1 veya 3 makale yazıyorum. Bazen hiç yazmıyorum benimde canım sıkılıyor kafam eserse yazıyorum :D

Buda bugünün adsense kazancı;
bFnsqN.png

Size tavsiyem adsense eklemeniz.

hocam adsensem var ama fazla ilgilenemiyorum ocak ayında başladık kazancım buraya geldi ayda 5 tl gibi bi rakam geliyor gülünç :): ama işte uğraşamıyorum da totalim bu:

jlCnFK.jpg

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
hocam adsensem var ama fazla ilgilenemiyorum ocak ayında başladık kazancım buraya geldi ayda 5 tl gibi bi rakam geliyor gülünç :): ama işte uğraşamıyorum da totalim bu:

jlCnFK.jpg

O 5 tl neden 30 dakikalık kazancın olmasınki? :) Benim bu blogum 19 Haziranda açıldı. 3 ay gibi bir sürede bu değere geldi.

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Webmaster Forumu olan R10'dan birine reklam yerleşimi yaptırdım. Sonuç ise aşağıda;
EDİT// Türkçe Site değildir. Yeni açtığım İngilizce (Niche) Sitedir.
Hss8dw.png

Merak ettiklerinizi bu konu altından sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.