# BLTools İnceleme Kullanma #

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Elinize sağlık hocam haftasonu denerim
Teşekkürler
Teşekkürler
Öncellikle elinize sağlık, bu toolu silverbullet gibi mail:pass dosyalarını kullanarak ayıklama işlemini yapabiliyor muyuz ?
ondan daha iyi birazda illegal yönü fazla silver a göre :) teşekkürler
Cidden iyi toolmuş.
eyvallah
Elinize Sağlık Hocam güzel anlatmışsınız.
Teşekkür ederim dostum
Eline sağlık.

Teşekkürler

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
320
24
BLTools nedir ondan bahsedelim ilk önce bltools rusların yapmış olduğu bir ileri düzey data ayıklama programı olarak bilinir ve şuan piyasada bundan daha iyi si çıkmadı gibi
burada bltools un indirme linkini vermeyeceğim internetten bulup bu konuda anlattığım gibi kullanabilirisiniz.
d5zt5cs.jpg

evet arkadaşlar bizi böyle bir program karşılıyor ilk çalıştırılınca.

j6knlmh.jpg

burası genel check edilecek platformlar vardır burada istediklerinizi tikleyebilir veyahut sağ tarafa bulunan ✔️ tıklayarak hepsini seçebilirisiniz.

programın başlaması için en önemli olan data olması gerekmektedir gene google da "log channel telegram" diyerek bulabilceğiniz kanallar mevcuttur.

cxnvjow.jpg

buradan işaretli yerlere tıklayıp programa log tanıttıktan sonra başlat derseniz tool kontrol etmeye başlayacaktır. O yeşil yanan yere sadece değerli veriler gözükür atıyorum netflix premium çıktı orada gözükür ama standart çıktı ise onu oraya göstermeden kayıt eder.

8ckqgwh.jpg

evet ayriyeten böyle bir kısımda mevcuttur bltoolsun içinde orada cookies searcher dediğiniz zaman sizden ilk önce log yüklemenizi isteyecek sonra ise sizden bir domain yani hangi site için cookie arıyorsunuz mesela google.com yazarsanız google ait bütün cookieleri toplayacaktır.

Not:

Buradan arattığınız cookie,password kontrol edilmez siz buradan bir araya toplayıp el ile kontrol etmeniz gerekmektedir sadece burada Discord Token Checker kısmı hem bulup hem o tokenin çalışıp çalışmadığını kontrol eder. diğer kısımlar kontrol edilmez bulur sadece kontrol ettiklerini ilk başta gösterdim zaten oraya attığınız log kontrol edilip kayıt edilir.

Toolu indirip kendiniz kurcalarsanız daha iyi anlayacaksınızdır anlattıklarımı illagal kullanımda suç kabul etmiyorum.

Okuduğunuz İçin Teşekkürler...

REDLINE STEALER ADMIN

Ellerinize sağlık ancak biraz küçük yazılırsa ve resimlerde biraz küçültülürse çok güzel olur :)

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Yani toolu biraz daha derin şekilde yani daha fazla anlatabilirsiniz . Bencede tek renk ideal ama bazı arkadaşlar garipsiyor tek renki.
Elinize sağlık
Toolun anlatılması gerek olan yerleri olsa anlatırdık demek ki anlattığım dan başka bir şey ihtiyaç kalmamış ki konuyu sonladırmışım.

• Beğen
Tepkiler: 7as

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
919
140
Hocam mesela bu ve bu tarz tooları nereden buluyorsunuz?

Bakın toolu demiyorum. Mesela data ayıklama, log gibi kelimeleri duyuyoruz. Mesela data ayıklamayı ilk defa duydum ben. Daha neler duyacağım acaba?

Öğrenmek istiyorum bu tarz işleri bu ve daha üst seviye araçları ve onların ne işe yaradığı hakkında detaylı olarak bilgi toplamak istiyorum. Gerekirse ücretli olsun yeterki öğreneyom. Mesela bu aracı bulmak için neleri araştırdınız Google'da bu yerlere gelip çıktınız?

kullanmayın kullandırtmayın :D
?

olympos_

Katılımcı Üye
3 Nis 2022
554
163
BLTools nedir ondan bahsedelim ilk önce bltools rusların yapmış olduğu bir ileri düzey data ayıklama programı olarak bilinir ve şuan piyasada bundan daha iyi si çıkmadı gibi
burada bltools un indirme linkini vermeyeceğim internetten bulup bu konuda anlattığım gibi kullanabilirisiniz.
d5zt5cs.jpg

evet arkadaşlar bizi böyle bir program karşılıyor ilk çalıştırılınca.

j6knlmh.jpg

burası genel check edilecek platformlar vardır burada istediklerinizi tikleyebilir veyahut sağ tarafa bulunan ✔️ tıklayarak hepsini seçebilirisiniz.

programın başlaması için en önemli olan data olması gerekmektedir gene google da "log channel telegram" diyerek bulabilceğiniz kanallar mevcuttur.

cxnvjow.jpg

buradan işaretli yerlere tıklayıp programa log tanıttıktan sonra başlat derseniz tool kontrol etmeye başlayacaktır. O yeşil yanan yere sadece değerli veriler gözükür atıyorum netflix premium çıktı orada gözükür ama standart çıktı ise onu oraya göstermeden kayıt eder.

8ckqgwh.jpg

evet ayriyeten böyle bir kısımda mevcuttur bltoolsun içinde orada cookies searcher dediğiniz zaman sizden ilk önce log yüklemenizi isteyecek sonra ise sizden bir domain yani hangi site için cookie arıyorsunuz mesela google.com yazarsanız google ait bütün cookieleri toplayacaktır.

Not:

Buradan arattığınız cookie,password kontrol edilmez siz buradan bir araya toplayıp el ile kontrol etmeniz gerekmektedir sadece burada Discord Token Checker kısmı hem bulup hem o tokenin çalışıp çalışmadığını kontrol eder. diğer kısımlar kontrol edilmez bulur sadece kontrol ettiklerini ilk başta gösterdim zaten oraya attığınız log kontrol edilip kayıt edilir.

Toolu indirip kendiniz kurcalarsanız daha iyi anlayacaksınızdır anlattıklarımı illagal kullanımda suç kabul etmiyorum.

Okuduğunuz İçin Teşekkürler...

REDLINE STEALER ADMIN

acaba ben bunu nerden idirebiliri
m

'Box-Boy

Üye
18 Ağu 2007
142
197
Hocam mesela bu ve bu tarz tooları nereden buluyorsunuz?

Bakın toolu demiyorum. Mesela data ayıklama, log gibi kelimeleri duyuyoruz. Mesela data ayıklamayı ilk defa duydum ben. Daha neler duyacağım acaba?

Öğrenmek istiyorum bu tarz işleri bu ve daha üst seviye araçları ve onların ne işe yaradığı hakkında detaylı olarak bilgi toplamak istiyorum. Gerekirse ücretli olsun yeterki öğreneyom. Mesela bu aracı bulmak için neleri araştırdınız Google'da bu yerlere gelip çıktınız?
dostum bu işi sana para ile öğretmezler diyelm ki öğrettiler mesela ben bu işi birisine para karşılıgında öğreticek olsam en az 2500$(dolar) talep ederim.

Pelsilva

Yeni üye
8 Nis 2021
49
13
Bu dataları, logları nasıl bulabiliriz. "google da "log channel telegram" diyerek bulabilceğiniz kanallar mevcuttur." demiş fakat ben bulamadım.

'Box-Boy

Üye
18 Ağu 2007
142
197
Bu dataları, logları nasıl bulabiliriz. "google da "log channel telegram" diyerek bulabilceğiniz kanallar mevcuttur." demiş fakat ben bulamadım.
Bulman önemli değil free olarak dağıtılan logları rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Fakat o log arşivi açtığınızda bizlerde bu sistemin bir kurbanı sayılırsınız :) yeterince açıklayıcıdır umarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.