bluetooth dan telefon hackleme(root)

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
Dostum linkleri neden kendin vermiyorsun. Konu anlatım açısından çok basit olmuş bu arada.

hunterofghost

Yeni üye
19 Eyl 2015
35
0
kardeşlerim bu proğramı ben yüklemedim birisinden aldım daha doğrusu internette bulamadım ondan dolayı linkleri veremedim kusura bakmayın sadece bir öneri eğer proğramın orjinalini bulursanız net te bana da bir haber edin olurmu.

stallking46

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
3,480
1
O bir Fakır.
haklısınız arkadaşlar link veya ulaşabileceğimiz tam adres versen daha iyi olur çünkü googlede orjinali bulmak daha zordur çünkü biri gelip içine trojan yerleştirip paylaşır .

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
"Proğram" değil kardeşim "Program" bu akdar ayrıca telefonlarda programlar kullanılmıyor , APK uzantılı dosyalar kullanılıyor bildiğim kadarıyla.

hunterofghost

Yeni üye
19 Eyl 2015
35
0
BlackHatHacker bende apk olarak indirebilirsiniz dedim o kadar ayrıntıya bakma lütfen .ne yazdığımı anladınız zaten değilmi.

7 Tem 2007
9,549
89
kardeşlerim bu proğramı ben yüklemedim birisinden aldım daha doğrusu internette bulamadım ondan dolayı linkleri veremedim kusura bakmayın sadece bir öneri eğer proğramın orjinalini bulursanız net te bana da bir haber edin olurmu.
Telefonunda yüklü ise .apk dosyasını paylaşabilirsin.
Apk dosyası yoksa
uygulama paylaş tarzı bi uygulama ile bluetooth üzerinden farklı bi telefona gönderip, o telefonun bluetooth klasörüne girip upload edip paylaşabilirsen biz de faydalanırız. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.