BMW İ8 *duman05

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
:) Kişisel çalışmalara'da önem veriyim dedim.

B0ajLv.jpg

bici21

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
4,828
1
araba çok güzel elektirkli ses denen şey yok arabada oturdugum yerde adamın birinde var

KysLee

Uzman üye
15 Eki 2014
1,293
0
İstanblue
Bu adobe photoshopta yapılmış bir çalışma değil cinema 4d'de yapılmış bir çalışma adobe photoshopta böyle bir modeli oturtmak mümkün değil cinema 4d'de modeli gayet iyi yerine oturmuşsunuz elinize sağlık

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Ya dostum bu güne kadar kime yalan söyledim ben bunu photoshopla yaptım dediysem photoshopla yapmışımdır c4d ile yapsam onla yaptım derim lanet olası psdleri saklamıyorum silmeseydim gösterirdim
Bunu bir derste görmüştüm bak şimdi arkaplandaki resimin aynısını araba karmanının üstüne koyuyorsun ve opaklıgı ayarlıyorsun daha sonra yansımanın olmasını istemediğin yerleri siliyorsun ister inan ister inanman kendi fikrin sayğı duyarım ama yalan söylemiyorum bunuda bil :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.