Çözüldü Bol Vaktim Var Fakat..

L0gB1

Yeni üye
17 Mar 2017
25
0
hong kong
Beyler Bayanlar Öncelikle Merhabalar Kolay Gelsin ..
Ben bu ortama yeni atıldım Mart ayında kayıt oldum açar okurum sürekli son mesajları aklıma gelenleri. Fakat kendime yol çizmekte sıkıntı yaşıyorum. Amaca yönelik ilerleyemiyorum gibi geliyor sanki boşluktaymışım gibi sadece okuyorum. Bana yardımcı olacak az da olsa deneyimli başlangıç yolunu gösterecek birisi varsa çok iyi olur benim için. Okuyanlara çok teşekkürler.

Özelden de yazabilirsiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
ilk önce hangi yönde gelişmek istiyorsun onu öğrenelim
video tasarım ve montajsa sana ilgili şeyleri söyleyelim

yazılım ise yine aynı şekilde ama ilk öncelikle bir hedef belirlemen gerek.

sence sen hangi dal da başarılısın ?

L0gB1

Yeni üye
17 Mar 2017
25
0
hong kong
Amacın nedir ?
yani hangi yonde gelişmek istiyorsun

ilk önce hangi yönde gelişmek istiyorsun onu öğrenelim
video tasarım ve montajsa sana ilgili şeyleri söyleyelim

yazılım ise yine aynı şekilde ama ilk öncelikle bir hedef belirlemen gerek.

sence sen hangi dal da başarılısın ?

Cevap verdiğin için teşkekkür ederim öncelikle
Benim istediğim sizin başarılı olduğunuz alanları bilmek mesele sen bana yapabildiklerini anlatsan ben dinlesem bende bunu yapmalıyım desem yada bu bana göre değil desem.
Benim istediğim birazda sistemlere girme ortada haksızlık yapan biri varsa ona engel olacak bilgiler toplama, ağlarda gezinmeyide çok merak ediyorum.
Başarılı olduğum şeylerde sadece şunlar Html ve C dilini teorik olarak biliyorum C++ diliylede basit programlar yazdım sadece bu yani tam 0 noktasında değilim başladım fakat önüme gidebileceğim bir harita çizemiyorum mesela c++ diliyle neler yaparım neden öğreniyorum onu bile net bilmiyorum çünkü dilleri sadece anlatmışlar şunlar şunlar yapılır diye bir örnek yok hack ile ilgili bişeyler yapabilirmiyim neler yapabileceğimi bilmeden nasıl kodlarım bir programı çok soru var aklımda umarım burda gider sorular aklımdan teşekkür ederim ilgi gösterdiğiniz için tekrardan..

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Web Hack İstiyorsan,Forumdaki web ve server güvenliği kategorisini incele.

Grafik istersen youtubede grafik tasarım dersleri ve forumda bu işi iyi yapan kişilerin konularını incele.

yazılıma yönelmek istersen,

http://www.turkhackteam.org/java/1380343-programlamaya-baslangic-hangi-dil-kitap-onerisi-ihan3t.html

Konuyu incele.Seçeceğin dile göre youtubede bilmem ne dili dersleri diye aratarak amacına ulaşabilirsin.

Bu üçünde de ortak bir zorluk var. En büyük düşmanın da olacak. İsmi Sabır Onu yenersen bir süre sonra diyeceksin "vay be gerçekten ilerleme var"

Başarılar iyi forumlar...

Sorun çözüldü ise Çözüldü ibaresi eklemeyi unutmayın.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.