[BOMBA] İnstagram Gibi Fake Mail Atma!

Mamilost

Katılımcı Üye
19 May 2018
540
7
[BOMBA] İnstagram Gibi Fake Mail Atma! | Mamilost

Merhabalar bugün instagram gibi mail atmayı göstereceğim KESİNLİKLE SPAMA DÜŞMÜYOR gmail olarak atmak pek inandırıcı olmuyor bu siteden daha iyi olacagını düşündüm

fake mail atacagımız site https://mail.com.tr/ buraya kayıt olacaz mail kurarken instagrama yakın bi mail kurun örn : [email protected] (benim daha önce kurduğum mail)

Maili kurduğunuzu varsayıyorum. sonra instagramdan gmailimize şifre yenileme gönderiyoruz

ve sonra gerekli düzenlemeleri yapıyoruz scriptinizin linkini filan ekledikten sonra mail.com.tr den aldıgınız e postaya düzenledigimiz maili gönderiyoruz​

mail geldikten sonra aşagı kısımda ilete tıklıyoruz​

http://i.hizliresim.com/0zzo59.jpg
sonra karşımıza böyle bi yer gelecek gösterdiğim gri renkli yeri silip alıcı kısmına kurban maili yazıyoruz konu başlığını da yazıp göndere gümletiyoz

Ve aradan bir kaç dakika sonra

BİR TEŞŞEKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
REGİSTRATİON FAİLED

HATASI ALANLAR ALDIRMASIN 2. MAİL KISMINA GMAİL İNİZİ EKLEYİN SONRA GİRİŞ KISMINA GELİN UNUTULMUŞ ŞİFRE BÖLÜMÜNDE KURDUGUNUZ MAİL Yİ VE 2. KURTARMA MAİLİNİZİ YAZIN KURTARMA MAİLİNİZE YENİ ŞİFRE GELECEKTİR O ŞİFRE İLE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ

7DDBZN.png
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
o şifre yenileme mi ne işte onun scriptini atarmısın.
Tşekkürler baya yardım oldu konu bende bunu arıyordum :)

RYELA

Yeni üye
25 Mar 2018
26
0
Mail kuramıyorum tek bendemi bu sorun var hata veriyor kaçıncı deneyişim oldu aynı başka varmı bu sorunu yaşayan ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.