Bomba Konu Android'e FULL Kali 2.0 kurmak(LINSET DAHİL) ve toolları yükleme

Konu sabite alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    91

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Hacı elimde otg kablo var maus takınca sıkıntı yok çalışıyor telefonda ama wifi kartı taktıgımda linux görmüyordu neden olabilir tplink wn722n en uygun kart hemde ve birde aircrack-pixiewps kurma şansım varmı telefon lg g3 rom+root var

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
wifi kartını otg ile telefona bağladığında linuxu aç sonra terminale gir şu komutu gir:

airmon-ng
sonra altta wlan1 diyor mu okuyor mu ordan bak

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Benim elimde Kalinlinux sitesinden inmiş img dosyası var bunu kurma şansım varmı peki yaklaşık 2gb boyutu ayrıca g3 görüntü boyutu hangisi uygundur

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Nethunter kuramadıydım hata verdiydi tekrar deneyecem elimde nexus 10 var nethunter uyumlu fakat kuramadım eskiden kurduydum sonradan tablete virüs sıkıntısı oldu factory img attım sonra root attım tekrar busybox kurulurken donuyor kurulmuyordu nethunter kurulum bitiyor hata veriyor kurulmuyordu bende bu yönteme başvurdum

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Evet onu indirdim manta 3.0 eger skype adresin filan varsa ordan görüşsek olurmu bilgili birine benziyorsun

Screenshot by Lightshot

kurulum ekranı bittikten sonra

twrp de

E:error opening /data/local/nhsystem/kali-armhf/dev/ram12
E:error: Not a directory
E:error opening /data/local/nhsystem/kali-armhf/dev/ram14

Bunun gibi msjlar geliyor

Son düzenleme:

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
skype kullanmıyorum
nexus 10 için olanı kurdun değil mi?
bide benim yöntemle bi dene kurmayı dene

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Evet nexus 10 olan sürümü herhangi bi yanlışlık yok üstüne tableti tamamen sıfırladım bootloader kilitledim sonra tekrar açtım root attım busy box kurulmuyor neden olabilir install basıyorum donuyor ilerlemiyor tableti tamamen twrp olsun sistem olsun nasıl sıfırlamam uygun

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
dostum busybox bu işin temelidir.
busybox kurulmazsa nethunter kurulmaz.
tablete format at (wipe data)
sonra busybox u kur bakalım

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Ben tableti sıfırladım şuan manta 5.1.1 sürümü root bile yok root atıyorum busy box kurulu geliyor ama simgesi bile arızalı gözüküyor

Nethunteri kurmak için resmen 10 kere factory img attım

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
sterricson un busyboxunu kurmaya çalıştın değil mi?
eğer yine hata verirse meefik'in busyboxunu kur bakalım

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Bak ben sana resimli olarak atacam hepsini tablete root atayım bi şimdi boş konuşmuş olurum

meefik kuruluyor ama yine bi hata veriyordu bakmam lazım dönecem sana ilgin için çok teşekkür ederim kardeşim

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Kardeşim ayrıca bu twrp yi nasıl kaldırrım tabletten tamamen bi sıfırlayayım bunu ben

nexus tool kitle root atıyorum busy box kendi kuruyor onu iptal etme şansımız yokmu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.