Bomba Konu Android'e FULL Kali 2.0 kurmak(LINSET DAHİL) ve toolları yükleme

Konu sabite alınsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    91

Holmes26

Yeni üye
14 Mar 2017
23
0
Eskişehir
Oncelikle eline sağlık lakin en az 15 kere denedim herseyi yaptim ext4 hatası veriyor internete baktim duzgun birsey bulamadim ne yapmaliyim ext4 hatasina

SKASSA44

Yeni üye
15 Mar 2017
12
0
Ya çok fazla hata alıyorum ilk gün dpkg error verdi bisi yukliyemedim sonra tekrar kurdum bu seferde farklı şeylerin hatasını alıyorum linux deploy sakat bence bn nethunter kuracagim

kotku

Üye
24 Ocak 2010
100
0
7qln6a

Bu hatayı alıyorum

GAYB

Yeni üye
14 Mar 2017
13
0
Hocam çok teşekkürler tam aradığım konuydu en yakın zamanda deneyeceğim elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.