[ Bomba Konu ] - İnstagram Fake Takipçi Scripti //Admin Panelli

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
beyler bana açık bi instagram sayfası verebilcek varmı hosting sitelerinde bir türlü açamıyorum yardımcı olcak varsa çok mutlu olurum ama hayrına yapıcak varsa

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Ellerine Sağlık Rar pass alabilirmiyim :D

Teşekkürler :) Gönderildi :)

beyler bana açık bi instagram sayfası verebilcek varmı hosting sitelerinde bir türlü açamıyorum yardımcı olcak varsa çok mutlu olurum ama hayrına yapıcak varsa

Vaktim Olduğunda Yardımcı Olurum :RpS_rolleyes:

teşekkürler rar pass alabilir miyim, elinize sağlık arkadaşım

Teşekkürler :) Gönderildi :)

xMeybon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,162
4
İstanbul
Evet Evet Yine Ben :D Dün Saat 6-7(Akşam) Sıralarında Arge Çalışmalarına Başladığım Projemi Sizlere Sunmaya Karar Verdim, Konumuz Fake Takipçi Scripti ( Admin Panelli ) , Daha Önceki Konularımdan Biliyorsunuz Zaten Fake Scriptin Ne Olduğunu Gerçi Tekrar Söylemek Gerekirse 7'den 70'e Herkes Artık Phishing'in Ne Olduğunu Biliyor Lafı Fazla Uzatmadan Sizinde Canınızı Sıkmadan Script'e Geçelim :)

bL6MBb.gif

bL6MBb.gif

Script'e Ait Resimler
İndex Page
POJBX6.jpg

Admin Login
g9MymZ.jpg

Admin Home
9DZEko.jpg

bL6MBb.gif

bL6MBb.gif

Script Bilgileri & Kurulumu

Dosya Boyutu-> 2.40MB
Script Sürümü-> Ne Var Gibi Ne Yok Gibi :RpS_rolleyes:
İndirme Linki: ['Yadi.sk']
İndirme Linki Alternatif: ['Yadi.sk']
Virüs Total: ['Virüstotal']
Rar-Zip Şifresi: ['ÖM']-[Teşekkür]
Demo Site: ['SİTE']

KURULUMU
" api-KEY-xaUkxa-OSxzqt.php "
" ayar.php "
" kurbanlar.php "
" adminler.php "
" admin_ekle.php "

Bu 6 Dosya Üzerinden Veritabanı Bağlantıları Yapılacak
Ardından Phpmyadmin Üzerinden SQL İçe Aktarılacak
Dosyalar Sunucuya Yüklenecek
Aktarma İşleminden Sonra Gerisi Sizin Sosyal Mühendisliğinize Bağlı

bL6MBb.gif

bL6MBb.gif

[- Güncellemeler - Bildirimler -]
#- Script Dosyaları Arasında Bulunan /admin/ Klasörü Hiçbir İşe Yaramamakla Birlikte Bulundurma Zorunluluğu Yoktur ( Yanıltma Amaçlı Kullanılmıştır ) :RpS_rolleyes:
#- Script'in Yönetimi /xcontrol/ Klasörü Üzerinden Yapılmaktadır :RpS_rolleyes:

Hocam Nasıl Yaparım Bayadır Yapmıyorum Unuttum Yapım Videosu Çekerseniz Sevinirim. :)

Euqh

Uzman üye
29 Tem 2017
1,357
2
Android
Gerçekten harika ve profesyonelce bir çalışma eline sağlık :)

Kurbanlar bölümden bir görüntü

qJOv8V.png

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.