[BOMBA KONU] Instagram Hesap Oluşturucu - instaCreator [PHP]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Arkadaşlar hepinize değerli yorumları için teşekkür ediyorum, Fakat şuan farklı bir proje üzerine çalıştığım için isteklerinizi gerçekleştiremiyorum kusura bakmayın. Forum'a fazla girme imkanım olmuyor şuan instamator'un web sürümünü kodlamaktayım. Instamator Web çok farklı olacak hesap felan açabileceksiniz otomatik araçlar olacak herşeyi çatır çutur yapacak görsel ekliyorum aşağıya bu arada adını (Meuxtagram+) yaptım ilginiz için tekrar teşekkürler.

Görseller;

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Arkadaşlar hepinize değerli yorumları için teşekkür ediyorum, Fakat şuan farklı bir proje üzerine çalıştığım için isteklerinizi gerçekleştiremiyorum kusura bakmayın. Forum'a fazla girme imkanım olmuyor şuan instamator'un web sürümünü kodlamaktayım. Instamator Web çok farklı olacak hesap felan açabileceksiniz otomatik araçlar olacak herşeyi çatır çutur yapacak görsel ekliyorum aşağıya bu arada adını (Meuxtagram+) yaptım ilginiz için tekrar teşekkürler.

Görseller;

şimdiden elinize sağlık çıktığında ilk kullanan ben olacağım :trl şaka maka umarım o zaman aktif olurum :)

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram

Görseller;

Elllerine sağlık kardeşim beklemediym çıktığında denemeye çalışacağım kod bilgim yok hazır bilgi ile kuruyorum siteleri ginede eyw :)

kalpsizpgenc

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,793
3
İnstagram
Kullanmayı bilen bana öm atabilirmi programları nasıl kurulup çalıştırıcağımı bilmiordum da :( panelim için user üretmek istiyorum :/

vambo

Üye
13 Ocak 2018
236
0
İzmir

Görseller;

Kolay gelsin çalışmanda, çok güzel görünüyor.

Arhavili

Katılımcı Üye
30 Tem 2009
630
0
Konuda gerekli programları kurdunuz.Ondan sonra XAMPP programını ac apache start yap sonra scripti çalıştırmaya başla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.