[BOMBA KONU!] İnternetten Kazanç Yeni Taktik! [09.05.2018] 👈

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Ben şahsen yatırım işine karşıyım buna yatırım yapıcağınıza gidin borsaya yatırım yapın dostlarım inanmayın şöyle şeylere okadar insanın parası gitti hala bedava para peşinde koşmaniz çok ilginç :) affedersin konu baltalamak değil amacim fikrimi belirtmek :)
Tabiki görüşünüze saygı duyuyorum. :)
Arkadaşlar bu sitenin sahibi onur taşgın diye bir dolandırıcıdır millete spor ayakkabı diye terlik satmıştır googleye onur taşgın yazıp araştırabilirsiniz Vesselam

Yanıtınıza sitenin verdiği cevap ;

Kod:
elbette firmayı lekeleyenler olacak . lekeleme yapmaya çalışanlar olcak istediklerini desinler istediklerini yapsınlar o zaman şuanda tutar söyleyemem ama yüksek miktarda yatırımlar aldık

Güncel

Hocam paramı yatırmıyorlar :(

Öyle bir sey söz konusu bile olamaz kac paraniz var ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

PROHACKTR41

Uzman üye
16 Mar 2017
1,916
2
beyler ve bayanlar
gözünüzü açın artık
bu site para verse bilem
kaç damla ter dökdünüz
gidip 40 kilo taşıdınızmı
hayır ne ter dökdünüz nede emek
bi aralar bende yapıyordum ama o para bogazımdan geçmedi
hem net paramı lösev gibi yerlere bagşlıycam
zaten bagışladım da ter dökseniz bile nafile
yalandan ter dökdükten sonra

Alparslan431907

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
633
1
Kütahya
beyler ve bayanlar
gözünüzü açın artık
bu site para verse bilem
kaç damla ter dökdünüz

Acil ihtiyacı olanlar olabilir bence bu devirde normal ama sisteme baktığımızda çitftlik bank veya ütopya tarzı,dikkat etmek lazım genede en son ütopyada 10 tl birikmişti hesabı banladılar :D Ben uğraşmıyorum artık ama acil ihtiyacı olanlar buna mecbur kalıyor :(

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Acil ihtiyacı olanlar olabilir bence bu devirde normal ama sisteme baktığımızda çitftlik bank veya ütopya tarzı,dikkat etmek lazım genede en son ütopyada 10 tl birikmişti hesabı banladılar :D Ben uğraşmıyorum artık ama acil ihtiyacı olanlar buna mecbur kalıyor :(

Aynen Ütopya Online adamdı ama, çiftlik bank gibi yapmadı..
Yatırdığı paradan az kazanç yapan kişilerin ödemesini yaptı.

beyler ve bayanlar
gözünüzü açın artık
bu site para verse bilem
kaç damla ter dökdünüz

Öyle hocam ama ek gelir işte bir nevi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Makayasko

Üye
14 Mar 2017
233
0
Site Scripti ByPass Edilmiştir.

Kullanıcı adı ve Şifre yerine
Kod:
'-' 'OR'
Yazıldığı Takdirde Admin Paneline Girmektedir.
Fazla Güvenmenizi Tavsiye Etmem.
Ayrıca Para Yatırdığınız Hesaplardaki Şirket İsmi Tamamen Yalan Olup Öyle Bir Şirket Bulunmamaktadır.

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Siz kazanın bana verin, ne oldu vermez misiniz? bu tür şeylere merakınız varsa bana da verirsiniz.
Bir kaç kuruş için yaptığınız emek ve elektrik net bağlantısı gibi ihtiyaçların belli yüzdeliğini şuna yatırmanız. Bu işlerle uğraştıkça sizde cahilleşecek, Toplum olarak ulusumuzda cahilleşecek. Kolay gelsin devam edin!

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Site Scripti ByPass Edilmiştir.

Kullanıcı adı ve Şifre yerine
Kod:
'-' 'OR'
Yazıldığı Takdirde Admin Paneline Girmektedir.
Fazla Güvenmenizi Tavsiye Etmem.
Ayrıca Para Yatırdığınız Hesaplardaki Şirket İsmi Tamamen Yalan Olup Öyle Bir Şirket Bulunmamaktadır.

Hesap banlanmış, sanırım farklı ip adresi üzerinden giriş yapıldığı tespit edildi aynı zamanda şirket ismi tamamen yalan olsa para yatırılmaz diyor canlı destek.

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
destek sistemi çok sinir bozucu neymiş linkimi onaylamalarını çok istiyorsam bakiye yüklemem lazımmış bune böyle ya

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Bir gün yine bir konu acıcam newparam'a üye olmayın dolandırır demistim diye bu sitede actığım konuyu bile sildirdiler youtubeye yüklediğim videoyu sildirdiler ama hepiniz göreceksiniz Onur Taşgın Sahtekardır
Kanit gosterebilirmisin ?
destek sistemi çok sinir bozucu neymiş linkimi onaylamalarını çok istiyorsam bakiye yüklemem lazımmış bune böyle ya
Admine bildirdim.

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Bildiğimiz Çiftlik Scripti'ni Editlemiş Bu Hale Getirmişler, Yarın Bir Gün Kapanacak Harcadığınız Elektriğe Ve Zamana Yazık Olacak

BabaDerbeder

Katılımcı Üye
1 May 2016
566
0
Balıkesir
beyler sol attaki destek paneline bu site onur taşgınerinmi diye sordum anneme küfür edip sohbet panelini kapattılar ss alamadım

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
1. Kullandıkları Temaları Sordum, Bunu Sormak İçinmi Yazdınız Dedi.
2. Neden Çiftlik Scripti Kullandınız Dedim, Cevap Yok.
3. 9 Ayrı İP Üzerinden Bağlanıp Yazmaya Çalıştım Sürekli BAN :D
4. En Son Offline'idi :D
Bu Sisteme Güven Olmaz Zamanınızı Boşa Harcamayın Derim!

Delphoi1

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
644
0
KKTC
1. Kullandıkları Temaları Sordum, Bunu Sormak İçinmi Yazdınız Dedi.
2. Neden Çiftlik Scripti Kullandınız Dedim, Cevap Yok.
3. 9 Ayrı İP Üzerinden Bağlanıp Yazmaya Çalıştım Sürekli BAN :D
4. En Son Offline'idi :D
Bu Sisteme Güven Olmaz Zamanınızı Boşa Harcamayın Derim!

destek yeri kapalı dayanamadı kapattı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.