/ Boş Zamanlarınızı Nasıl Değerlendiriyorsunuz ? / #AdrenaLiN

scoobyy

Katılımcı Üye
24 Eki 2015
665
0
Açıkçası pek boş zamanım yok kitap okurum araştırma yaparım elimden geldiğince tekrar yapmaya çalışırım

Kingof1453

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
981
10
Boş zamanda tht ye giriyorum onun harici soru çözüyorum yarın belki nescafe alıp 1000 soru çözeceğim :D hakkınızı helal edin teog var malum

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Ders çalışırım genellikle. Bitirdiğim zaman hala vaktim varsa sinemaya giderim, müze tarzı yerler hoşuma gider, oralarda olurum. Sonrası arkadaş, sevgili vs. den ibaret :)

Amphitrite

Uzman üye
5 Şub 2015
1,272
0
Şanlıurfa
Risale-i Nur okuyorum, Kuran dinliyorum, İngilizcemi geliştiriyorum, burda takılıyorum. Klişe olucak ama boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
Boş zamanımda genelde tht de takiliyom zaten ders okul sınavı bazen iş vakit gidiyor

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Agario z oynuyorum bir ekip var 10-15 kişi çok sarıyor :) ayriyeten program yazıyorum grafik tasarım yapıyorum resim arastiriyorum yabancı film izliyor Üniversiteye hazırlık için test çözüyor ve kitap okuyorum arada birde bir şeyler çiziyorum :) la bir dakka benim hiç boş vaktim yokmuş lan :) :)

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
166
Bakın her boş zamanız olduğunda bana mesaj atmanız yeterli ben boş adamım istediğiniz zaman skype olsun whatsapp olsun sohbet ederiz :D

hasannkaya

Üye
8 Ağu 2015
65
0
Ne Yapcağımı şaşırıyom

Evet arkadaşlar bende boş zamandan bol bişey yok ama değerlendirmiyorum :D Sizler neler yapıyorsunuz ?​

Ders Çalışıyorum
THT ye Giriyorum
Sanal Makinede Virüs Yapmaya Çalışıyom :D
Kemal Sunal'ın Dizilerini İzliyom
Facebookta Takılıyom
Minecraft Oynuyorum

Kısacası Ne Yapcağımı Şaşırıyom :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.