bot yapmayı bilen var mı

fatih9999

Üye
2 Tem 2016
87
0
basit bir oyun var o oyuna bot yapmak istiyorum istediğim komutlar:
1-)başlama butonuna bas ve onayla
2-)sağ ok tuşuna bas 3 sn sonra
3-)yukarı ok tuşuna bas(zaten 2 sn sonra ölüyor)
4-)2. ve 3. maddeleri 3 kere tekrarlamak(3 canı var)
5-)ekrana kullanıcı adı geliyor buraya kullanıcı adını istediğimi girebileyim.

bunları yapmak için hangi programları bilmem lazım ve öğrenebileceğim neresi var bildiğiniz?

şimdiden teşekkür ederim
Not: kodlama vs. bilmiyorum

queRyMeV

Üye
2 Tem 2016
101
0
Edirne
Knka bu bot değil oyunun kodlarına ulasmana gerek yok ekran klavyesini aç record mouse diye bişey var onu indir mouse hareketlerini kaydediyor sonra ekran klavyesinden istediğin gibi ayarla sonsuz döngü yap gitsin işte

yegat

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
274
0
basit bir oyun var o oyuna bot yapmak istiyorum istediğim komutlar:
1-)başlama butonuna bas ve onayla
2-)sağ ok tuşuna bas 3 sn sonra
3-)yukarı ok tuşuna bas(zaten 2 sn sonra ölüyor)
4-)2. ve 3. maddeleri 3 kere tekrarlamak(3 canı var)
5-)ekrana kullanıcı adı geliyor buraya kullanıcı adını istediğimi girebileyim.

bunları yapmak için hangi programları bilmem lazım ve öğrenebileceğim neresi var bildiğiniz?

şimdiden teşekkür ederim
Not: kodlama vs. bilmiyorum

Senin dediğin iş için https://www.fullprogramlarindir.com/jitbit-macro-recorder-full-indir.html bu program yeterli olacaktır.

fatih9999

Üye
2 Tem 2016
87
0
Knka bu bot değil oyunun kodlarına ulasmana gerek yok ekran klavyesini aç record mouse diye bişey var onu indir mouse hareketlerini kaydediyor sonra ekran klavyesinden istediğin gibi ayarla sonsuz döngü yap gitsin işte

hocam yalnız dediğiniz ile 1 bilgisayarda 1 oyun açabiliyorsunuz benim bot ile demek istediğim programı 5-10 tane, artık mevcut bilgisayarımla ne kadar açabilirsem, o kadar programı açıp hepsiyle farklı kullanıcı adı girmek istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.