Böyle bir program Yapilabilir mi ? veya Var mı ?

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Merhaba Arkadaşlar
Aklımda kaç gündür bir soru var.. Bu soru nun içinden çıkamadım bu yüzden sizinle paylaşıp birazda sizden yardım almak istedim .
SORU yu ben sizde söyle anlatiyim
Ben bir arkadaşımla oturuyorum arkadaşımla bir oyun oynamaya karar veriyoruz bu oyunun adı aklımdakini bil bu oyun söyle karşındaki 1 den 10 a kadar sayılardan herhangi birini aklında tutuyor sen bunu tahmin etmeye çalışıyorsun .
Böyle arkadaşımla biz oyun oynuyoruz aynı zamanda ben onun aklında tuttuğu sayıları not ediyorum bunun sonucu olarak benim elimde 200 tane sayı oluyor sırasıyla yani 200 tane arkadaşımla oynadığımız elin sonucu ben bu 200 sonucu bir PROGRAMA aktarmak ve bu programın bana yol göstermesini istiyorum . Mesela en fazla 15 yanılmalı bana bir yol haritası mesela ilk önce 7 yi söyle ikincide olarak 5 i söyle böyle böyle eğer ikincide 5 i bilirsek yine birincide 7 yi ikincide 5 i söyle 200 tane elin sonucuna göre bana böyle bir sonuç veren program var mı ? yapılabilir mi ? Yapılabilirse nasıl neler bilinmeli gibi gibi görüşlerinizi almak istiyorum

Kusura bakmayın biraz uzun yazdım .
Teşekkürler .
İyi forumlar ...

Dokun

Uzman üye
23 Eki 2015
1,150
0
Pikaçu city
Merhaba Arkadaşlar
Aklımda kaç gündür bir soru var.. Bu soru nun içinden çıkamadım bu yüzden sizinle paylaşıp birazda sizden yardım almak istedim .
SORU yu ben sizde söyle anlatiyim
Ben bir arkadaşımla oturuyorum arkadaşımla bir oyun oynamaya karar veriyoruz bu oyunun adı aklımdakini bil bu oyun söyle karşındaki 1 den 10 a kadar sayılardan herhangi birini aklında tutuyor sen bunu tahmin etmeye çalışıyorsun .
Böyle arkadaşımla biz oyun oynuyoruz aynı zamanda ben onun aklında tuttuğu sayıları not ediyorum bunun sonucu olarak benim elimde 200 tane sayı oluyor sırasıyla yani 200 tane arkadaşımla oynadığımız elin sonucu ben bu 200 sonucu bir PROGRAMA aktarmak ve bu programın bana yol göstermesini istiyorum . Mesela en fazla 15 yanılmalı bana bir yol haritası mesela ilk önce 7 yi söyle ikincide olarak 5 i söyle böyle böyle eğer ikincide 5 i bilirsek yine birincide 7 yi ikincide 5 i söyle 200 tane elin sonucuna göre bana böyle bir sonuç veren program var mı ? yapılabilir mi ? Yapılabilirse nasıl neler bilinmeli gibi gibi görüşlerinizi almak istiyorum

Kusura bakmayın biraz uzun yazdım .
Teşekkürler .
İyi forumlar ...

Yapılabilir belki ama biraz karmaşık gibi geldi bana daha iyi anlayanlardan yardım almalısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.