Brute Force 2022 Tool (öneri)

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Merhaba, ben brute force konusunda araştırmadığım tool, çalıştırmadığım program, girmediğim site kalmamıştı, ve ben bu konuda umudumuda yitirmiştim, sizlerden ricam Sosyal medya da (facebook,Tiktok, VB.) sosyal hesaplar için çalışan ve hızlı brute force tool öneriniz varmı ? eğer varsa hızlı dönüş yapmanız ricam olur, Teşekkür ederim.

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
Brute Force kısaca tabir ile BF artık kullanılmıyor. Kullanılıyor fakat çok nadir.... Şu günlerde SM [sosyal mühendislik] daha çok popüler. Karşı tarafın hesabını çalman için kız profili ile yaklaşırsan bir ihtimal gümletirsin elemanı. Diğer türlü brute force ile 70 yaşına girsen bile patlatamazsın patlatacağın hesabı...

Nikon of Disast

Uzman üye
16 May 2020
1,640
1,171
Brute force yönteminin kullanımı bitmiştir, sebebi: artık sosyal medya platformlarında 3 - 4 kez yanlış şifre girildiği taktirde, hesap kilitleniyor ve hiç kimse (proxy dahil) tekrar şifre denemesi yapamıyor.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Brute Force kısaca tabir ile BF artık kullanılmıyor. Kullanılıyor fakat çok nadir.... Şu günlerde SM [sosyal mühendislik] daha çok popüler. Karşı tarafın hesabını çalman için kız profili ile yaklaşırsan bir ihtimal gümletirsin elemanı. Diğer türlü brute force ile 70 yaşına girsen bile patlatamazsın patlatacağın hesabı..
Yardımın ve bilgilendirmen için teşekkür ederim...
Ben test için kendi instagram hesabımda bir Brute Force uygulayayım dedim, İnstagram hesabı hemen bloklamıştı, sosyal mühendislik hakkında önerdiğiniz program varmı? Eğer işe yararsa hesap aynı şekilde bloke olurmu? teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
80
Deep Web
Merhaba, ben brute force konusunda araştırmadığım tool, çalıştırmadığım program, girmediğim site kalmamıştı, ve ben bu konuda umudumuda yitirmiştim, sizlerden ricam Sosyal medya da (facebook,Tiktok, VB.) sosyal hesaplar için çalışan ve hızlı brute force tool öneriniz varmı ? eğer varsa hızlı dönüş yapmanız ricam olur, Teşekkür ederim.
Hocam brute force bitti be sosyal mühendislik daha iyi şuan karşıdaki şahsa yani tekil kişiye göre önce 3-5 Info çekip sevdiği ya da zaafı olduğu şeye karşı bir hesap oluşturup o insanın istediği özellikleri ona yansıtıp onu kandırman manipüle etmen, herhangi bir kurumdan vb atılan mailden daha etkili.İnsanlar bilinçleniyor zaten sürekli olarak bu oltalama saldırılarına o yüzden ben varım sadece sendeyim gibisinden tek tek konuşmak hedefe 1-0 daha önde başlatır.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Hocam brute force bitti be sosyal mühendislik daha iyi şuan karşıdaki şahsa yani tekil kişiye göre önce 3-5 Info çekip sevdiği ya da zaafı olduğu şeye karşı bir hesap oluşturup o insanın istediği özellikleri ona yansıtıp onu kandırman manipüle etmen, herhangi bir kurumdan vb atılan mailden daha etkili.İnsanlar bilinçleniyor zaten sürekli olarak bu oltalama saldırılarına o yüzden ben varım sadece sendeyim gibisinden tek tek konuşmak hedefe 1-0 daha önde başlatır.
4 ay önceki konu dostum :)

RW

Moderatör
26 Kas 2020
2,289
1,782
Sosyal mühendislik ile daha sağlıklı sonuç alabilirsin çünkü faktöre takılan brute hiç bir işe yaramaz güzel bir sosyal mühendislik olumlu sonuç alma şansın var .

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Sosyal medya diyorsan onlar çöp oldu gitti wp brute için çok tool var revshow xml rpc,CMS brute, xbruteforcer...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.