⭐Brute Force ile site düşürmek ⭐\\Quiklav

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
beyler günceldir
arama motorunda bir dosya yüklenmemiş şimdi düzeltip yükledim tekrar deneyebilirsiniz

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Bizim zamanımızda WordPress vardı :D

Eline sağlık. Bu yöntemi kullanacaklara da tavsiye vereyim. BruteForce dışında kendinizi geliştirmek için çabalarsanız piyasada basit bir Defacer olarak kalırsınız.

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Elinize sağlık güzel anlatım olmuş.
Resimdeki brute force cms brute force den dahamı iyi yani fark varmı

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Yeni başlayan arkadaşlar için yararlı :) 10.000 siteden 1 tane site çıkartmak bizim işimiz :trl Sonra neden brute force'a dork yazmayı bilmeden sql kullanarak site hackliyoruz :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.