Brute Force Nasıl Kullanılır Videolu Anlatım

SgYm

Üye
7 Mar 2016
122
1
üstat emeğin için teşekkürler dee bendede hepsi var ama forvede hep joomla 2.x düşüyor ip korumalı giremiyorum joomla 1.5 hiç görmedim o nasıl olcak _?_?_?_

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Web server güvenliğinde ne kadar konu var ise yarısı brute hakkında. Arkadaslar boyle gelişemeyiz. Lütfen daha değişik bilgiler ve acıklar paylasalım.

ZzSavasYolcusuZz

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,169
0
TÜRKİYE

aynen kardeşim internete worldpress dorklar yazarsan daha iyi dorklar bulabilirsin eğer bruteden sıkıldıysan bir üst seviyeye yani sql a geçmeni tavsiye ederim ;)
sql açığıyla hack tıkla konuya git

SgYm

Üye
7 Mar 2016
122
1
sıkılma değil de daha bi acık bulamadım hiç bi buliyim zaten bidaha uğraşırsam allah belamı vermesin( belki ilerde lazım olur) ama bulaşmam joomla dan uzak bi gezen istiyorum :D

sql için sağol kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.