Brute force wifi hack

Alicked

Yeni üye
6 Ocak 2016
41
0
2 gündür uğraşıyorum bir türlü kıramadım wpa2 psk brute force dene dediler son brute force ile wifi kırmayı anlatabilecek birini arıyorum internette hep ingiliççe

Alicked

Yeni üye
6 Ocak 2016
41
0
backtrack 3 gb suan onu indirecek internetim olsa başkasının internetine göz dikmem ki . ya pin öğrenmenin kesin yolu yokmu yada yüksek ihtimal dogru olacak bir yolu ? pini bulsam herşey kolay

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.