BruteForce ile Site Hack - İndex Atma (Resimli Anlatım Ayrıntılı)

IOCKxDOWN11

Yeni üye
3 Nis 2016
37
0
eline emegıne saglık kardesım fakat bır sorum olacak cokmu bılgısızlıktendır bılmıyorum.. brute force 3 tane sıte buldu bundan sonra ne yapacagız .. sıtelerı google chrome ye kopyaladım ama degısık seyler cıktı ne yapmam gerekıyor . yardımcı olmasanda olsun bı bıldıgın yada ısın gucun vardır. yınede cok ama cok saol en azından nereden baslanılacagı ıle ılgılı azda olsa belkıde coktur bır bılgı ogrenmıs oldum.. bundan dolayı gercekten cok tesekkur ederım.

DamnDaniel

Yeni üye
25 Mar 2016
32
0
Isparta
yav brute force programı kapanıyor 1-2 dk bişe yaparken birden kapanıyor hata da vermiyor direk gidiyor

güncel sürümü yok mu ya da bi öneriniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

The Poet

Üye
3 Ara 2015
249
0
ya dostum eğer hala aktifsen sorum olucak brute forcu açıyorum load login list diyorum ama admin dosyası gelmiyor bana nasıl bulucam onu yardım edermisin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.