BST Facebook Hacker Yayında ! // (Bs Logger V2)

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
İyiymiş :) Ancak çalışma mantığını anlamadım. Logger diyor çünkü.

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
20
Antalya
Begeni-Arttir.Com Satın Alınmıştır !
Demo 2 Olarak Ekledim Konuya İsteyen Arkadaşlar Kullanabilir...

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
20
Antalya
Arkadaşlar geçen hafta aldığım, Begeni-Arttir.Com alan adı askıya alınmış.
Diğer demo da, sunucu parasını ödemediğim için kapatılmış :D
En kısa zamanda açtıracağım ikisini de...

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Kardesim bslogger1 sorunsuz sekilde kurulabiliyor ama bstlogger2 dosyalari filezillayla yukluyorum ama sayfa cikmiyor su sekilde yazilar geliyor:

Onaylanmamaktadır: mysql_connect (): mysql uzantısı önerilmiyor ve gelecekte kaldırılacak: kullanım mysqli veya PDO yerine de /home/u551016203/public_html/config.php hattı üzerinde 10

Uyarı: mysql_connect (): Erişim 'kullanıcısı için reddedildi XXXXXXXXXXXXXXXXX (şifrenizi kullanarak: EVET) ''10 .2.1.27 @' in /home/u551016203/public_html/config.php hattında 10
bağlanamadı: Erişim kullanıcı 'XXXXXXXXXXXXXXXXX'@'10.2.1.27' için reddedildi (şifrenizi kullanarak: EVET)

config.php de tam olarak neleri yazacagiz yardimci olursan sevinirim 4 tane doldurulmasi gereken yer var biraz daha ayrintili anlatirsan seviniriz.

darica60

Katılımcı Üye
22 Haz 2014
451
0
Kardesim bslogger1 sorunsuz sekilde kurulabiliyor ama bstlogger2 dosyalari filezillayla yukluyorum ama sayfa cikmiyor su sekilde yazilar geliyor:

Onaylanmamaktadır: mysql_connect (): mysql uzantısı önerilmiyor ve gelecekte kaldırılacak: kullanım mysqli veya PDO yerine de /home/u551016203/public_html/config.php hattı üzerinde 10

Uyarı: mysql_connect (): Erişim 'kullanıcısı için reddedildi XXXXXXXXXXXXXXXXX (şifrenizi kullanarak: EVET) ''10 .2.1.27 @' in /home/u551016203/public_html/config.php hattında 10
bağlanamadı: Erişim kullanıcı 'XXXXXXXXXXXXXXXXX'@'10.2.1.27' için reddedildi (şifrenizi kullanarak: EVET)

config.php de tam olarak neleri yazacagiz yardimci olursan sevinirim 4 tane doldurulmasi gereken yer var biraz daha ayrintili anlatirsan seviniriz.

config.php düzenle

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
1
20
Antalya

Config.Php dosyasında XXXXX olan yerleri kendine göre doldurman gerek.

dbname (database name) = veri tabanı adın
db username (database username) = veri tabanı kullanıcı adın
db password (database password) = veri tabanı şifren

host da zaten sağlayıcı adın biliyorsundur onu. bazı durumlar haricinde localhost olur orası genelde.. veri tabanı bilgilerini cpanel 'den öğrenebilirsin. mysq veritabanları diye bir bölüm var. oradan oluşturup config.php dosyasında ki, xxxx olan alanları opsiyonel olarak doldurman gerekiyor.

---> Ayrıntılı Anlatım <---

yapamazsan özel mesaj at, ilgilenirim.

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Kardesim bu dosyalarla ne yapacaz netreue koyacaz nasil yapacaz bi anlatin yaw !

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Config.Php dosyasında XXXXX olan yerleri kendine göre doldurman gerek.

dbname (database name) = veri tabanı adın
db username (database username) = veri tabanı kullanıcı adın
db password (database password) = veri tabanı şifren

host da zaten sağlayıcı adın biliyorsundur onu. bazı durumlar haricinde localhost olur orası genelde.. veri tabanı bilgilerini cpanel 'den öğrenebilirsin. mysq veritabanları diye bir bölüm var. oradan oluşturup config.php dosyasında ki, xxxx olan alanları opsiyonel olarak doldurman gerekiyor.

---> Ayrıntılı Anlatım <---

yapamazsan özel mesaj at, ilgilenirim.

İşte simdi oldu teşekkürler eline saglık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.