Btk Daki C# Eğitimi

Pkion

Üye
26 Haz 2020
95
0
C H I N A
Başlıktada Belirttiğim Gibi BTK Daki C# Eğitimi Nasıl Programlama Temelim Var Python Ve PHP Biliyorum C# Öğrencem PHP Yi Btk Dan Öğrenmiştim C# İn BTK Akademideki Eğitimini Önerirmisiniz Sağlam Bir Kaynakmı

Ben Aslında Btk Dan C# Egitimine Bakmıştım 45 Saat Di Benimde Bu Kadar Kısa Olması Dikkatimi Çekti Belki İyi Anlatmıyodur Diye Buraya Yazdım Daha Önceden İzlemiş Olan Olabilir.

Son düzenleme:

ZiksthemW

Uzman üye
28 Mar 2020
1,025
3
115
Oslo
Merhaba,

BTK'daki eğitimi bilmiyorum ama eğer B1 veya B2 seviyede ingilizceniz var ise Coursera kullanmanızı tavsiye ederim. Kursu bitirmeniz için hem sizi teşvik ediyor hem de sizi zorlayacak fakat çözerken eğleneceğiniz quizler veriyor her derste. Ayrıca, BTK'dan alınan sertifikalar Türkçe diye biliyorum. Maalesef Türkçe sertifikaları yurt dışındaki firmalara gösteremezsiniz, sertifikayı ingilizceye çevirmeniz gerekmektedir. Bunun için de belirli bir ücret vermeniz gerekmekte.

Saygılarımla,
ZiksthemW

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
825
158
Liverpool UK
Kesinlikle tavsiye ederim. Gayet güzel anlatılmış. Hiçbir şey es geçilmemiş aksine fazlasına bile yer verilmiş. Devletin bizlere tanıdığı bu fırsatı değerlendirmemek aptallık olur.

TR ADEM

Yeni üye
8 Kas 2015
3
0
Başlıktada Belirttiğim Gibi BTK Daki C# Eğitimi Nasıl Programlama Temelim Var Python Ve PHP Biliyorum C# Öğrencem PHP Yi Btk Dan Öğrenmiştim C# İn BTK Akademideki Eğitimini Önerirmisiniz Sağlam Bir Kaynakmı

Ben Aslında Btk Dan C# Egitimine Bakmıştım 45 Saat Di Benimde Bu Kadar Kısa Olması Dikkatimi Çekti Belki İyi Anlatmıyodur Diye Buraya Yazdım Daha Önceden İzlemiş Olan Olabilir.
Bence Udemy hem ücret hem bilgi aktarma konusunda en karlı eğitim platformu; BTK falan filan bunlar vakit kaybı

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Bence Udemy hem ücret hem bilgi aktarma konusunda en karlı eğitim platformu; BTK falan filan bunlar vakit kaybı

Merhaba,

Hayatta neyi neyle kıyasladığınız çok önemlidir. Örneğin; ücretsiz olan bir eğitimi ücretli bir eğitim ile kıyaslıyorsunuz ya da devlet onaylı sertifika veren bir kurumu kar amacı güden özel bir şirket ile kıyaslıyorsunuz. Dolayısıyla biraz mantık yürüttüğünüz de sonuca zaten kendiniz varıyorsunuz. Elbette ücretsiz ve devlet kurumundan sertifikalı bir eğitim tercihimiz olmalı. Kalite derseniz; BTK Akademi gayet kaliteli ve bol içerikli eğitimlere sahip bir platform.

O da olmasa zaten THT üyelerine ücretsiz eğitim vermektedir.

Eğitim Linki ==> Cyber Star Hacking

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.