🔗 Bu Altcoinler Kısa Vadede Kazandıracak!

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-

Ben Armstrong Açıkladı: Bu Altcoinler Kısa Vadede Kazandıracak

Yatırımcı ve aynı zamanda analist olan Ben Armstrong, en çok beğendiği altcoin projelerini takipçileriyle paylaştı.

Ben Armstrong’un takip ettiği ve fiyatlarında ciddi artış beklediği altcoinler;

🔗Pundi X (NPXS)
🔗Holochain (HOT)
🔗BitTorrent (BTT)
🔗Harmony (ONE)
🔗VeChain (VET)

Ben Armstrong: Pundi X Potansiyeline Henüz Ulaşmış Değil

Analistin listesinin ikinci sırasında ise Holochain (HOT) geliyor. Blok zinciri teknolojisini bir adım öteye taşıyabilecek potansiyele sahip HOT, kendi alanındaki iddialı projelerin başında geliyor. Merkezi olmayan kendine özgü bir ağ kurmayı hedefleyen HOT, hedeflerinin yarısını gerçekleştirirse fiyatını ciddi manada arttıracaktır.

BitTorrent Projesi TikTok Tarafından Destekleniyor

Listenin üçüncü sırasında ise BitTorrent geliyor. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan TikTok tarafından ciddi derecede pompalanan (desteklenen) BTT, eşler arası dosya paylaşımını daha güvenilir hale getirmeyi başarmış durumda. TikTok’da ciddi bir potansiyele ulaşan BTT’nin fiyatının kısa sürede artması bekleniyor. Armstrong’a göre Dogecoin’e gösterilen ilginin aynısı BTT’ye gösteriliyor.

Ethereum 2.0 Güncellemesi ONE’ı Fırlatacak

Harmony (ONE), bu yılki boğa piyasasının en dikkat çeken altcoinleri arasında yer alıyor. Bir yıllık periyotta değerini %7000’den fazla arttıran ONE, bu yıl yatırımcılarına en çok kazandıran kripto paraların başında geliyor. Analiste göre ONE, Ethereum 2.0 güncellemesiyle birlikte fiyatını iki katına çıkartacak çünkü Ethereum ile ONE arasında sharding köprüsünün temelleri atılmış durumda.

Ben Armstrong’un listesinin son sırasında ise VeChain yer alıyor. Kısa sürede en değerli ilk 20 kripto para arasına giren VET ile ilgili Armstrong şu açıklamalarda bulundu, tedarik zinciri konusunda VET’den daha büyük bir proje yok. Dünyadaki birçok soruna çözüm bulabilecek potansiyele sahip VET, güçlü temellere sahip, ifadelerini kullandı.

🔗Etiketler 🔗

#coin #altcoin #vet #btt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.