Bu araba kimin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Yayınladığımız konuları okamadan geçiyorsan tabiki de bir sey kazanamazsın.
Kral Emeğinize Sağlıkta :) Siz Açtığınız Konulararın En fazla ne kadar etkili olduğunu düşünüyorsunuz. Ben Zaten Siber güvenlik üzerinden paramı kazanıyorum :) Sizin Instgram Özellikleri Konularınızı ne yapayım :)

Cabalayip öğrenmek senin elinde.e tabi oturduğunuz yerden konuşması kolay
Gel Beraber Oturup kahve içelim dostum :) Para Kazanmayı öğreteyim. Odanızdan Milletin Hayatını bilmeden ahmak kesmeyi seviyorsunuz.

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,749
1,102
Evren
Kral Emeğinize Sağlıkta :) Siz Açtığınız Konulararın En fazla ne kadar etkili olduğunu düşünüyorsunuz. Ben Zaten Siber güvenlik üzerinden paramı kazanıyorum :) Sizin Instgram Özellikleri Konularınızı ne yapayım :)
Tek Instagram konuları mi var?(Instagram konularini kucumsemiyorum)
Sen kalkıp kaç tane teknik konuya baktın ki burada kalkmış otüyorsun?

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,084
546
Onun kalbi

z1lo

Üye
16 Haz 2022
53
39
Ötüyorsun ? Mahalle Arkadaşın mı var karşında dostum? Arkadaş Medya ekibinde olduğu için söyledim. Kendini asosyelleştirip foruma tapmaya devam et.
senin bu forumdaki konulara yaptığın büyük saygısızlık. çok faydalı siber güvenlikle ilgili bir sürü kaynak ve konu paylaşıldı sen yokken. sen paranı siber güvenlikten kazanıyorsun diye bu forumdaki konulara saygısızlık yapma hakkın yok. anlaşıldı mı hacker bey?

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,749
1,102
Evren
Ötüyorsun ? Mahalle Arkadaşın mı var karşında dostum? Arkadaş Medya ekibinde olduğu için söyledim. Kendini asosyelleştirip foruma tapmaya devam et.
Doğrudur, kullandığım üslup için özür dilerim.

Senin foruma tapmakta kastettiğin şey çalışmaksa çoğu başarılı insan çalıştığı şeye tapıyor o zaman : )

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,084
546
Onun kalbi
senin bu forumdaki konulara yaptığın büyük saygısızlık. çok faydalı siber güvenlikle ilgili bir sürü kaynak ve konu paylaşıldı sen yokken. sen paranı siber güvenlikten kazanıyorsun diye bu forumdaki konulara saygısızlık yapma hakkın yok. anlaşıldı mı hacker bey?
konu kapandı yorum yapmayın tartışmayın.

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Kardeşim Foruma bende konu açmışım değil mi?

Venom.20

Katılımcı Üye
11 Şub 2023
588
376
𝐋𝐢𝐧𝐮𝐱
Doğrudur, kullandığım üslup için özür dilerim.

Senin foruma tapmakta kastettiğin şey çalışmaksa çoğu başarılı insan çalıştığı şeye tapıyor o zaman : )
Konu Açıp Rütbe Atlamak Kolay, Sabah 7 de ofise gidip Gece 4 te eve dönüyorum hafta sonum yok odamdan ahkam kesmiyorum başarılı arkadaşım. Boş Zamanlarında Forumda Hocalık yapmak yerine arkadaşlarımla geziyorum forumda mesaj kasmıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.