Bu Artık İflah Olmaz sorunu google chrome!

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
merhaba arkadaslar sımdı bı lınk verıyorum.: http://www.turkhackteam.net/windows/1000391-svchost-exe-nedir-ne-ise-yarar.html bu lnıke tıklayınca google chrome sekmesı hata verıyor anıden bu artık ıflah olmaz dıyıp pc resetleniyor. sadece bu lınkte oluyor gıbı sızde oluyor mu. not: link tht nin konu lınkıdır bı arkadas wındows bolumune acmıs deadrow23. sızde oluyormu olmuyorsa cozumu nedır beyler ılk defa karsılasıyorum boyle bı sorunla. 'bu artık iflah olmaz'

VonquLsheR

Katılımcı Üye
30 Haz 2011
609
0
İstanbuL
Bak

başlatırken senin bilgisayarının markası önüne çıktığında habire f8 e bas gelen yerde ise hatalarda yeniden başlatmayı bırak gibi bi şe olcak ona tıkla ve gir yüzde 90 olur teşekkürü çok görme lütfen

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
tek sekme acık :) bı sıtede daha aynısını yaptı 4shared diye bı sıtede. senın hemen altta bı konun vardı ona gırdım sorun yok ama o konuya gırınce puff. uçuyor bilgisayar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.