Bu bilgisayar GTA 4 kaldırırmı

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Kaldırır herhangi bir sorun olmaz fakat alacağınız fps ne olur o konuda bir yorum yapamayacağım i3 almanızı tavsiye etmem en azından i5 yeni nesil bir sistem almanız daha sağlıklı olur,tabii bütçenize bağlı...

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Kaldırır mı sorusundan kasıt eğer rahat bir şekilde oynar mıyım ise hayır kaldırmaz. En düşük grafiklerde bile kasarak oynarsın ki muhtemelen kısa bir süre oynar ve bir daha oyuna girmezsin.

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Kaldırır herhangi bir sorun olmaz fakat alacağınız fps ne olur o konuda bir yorum yapamayacağım i3 almanızı tavsiye etmem en azından i5 yeni nesil bir sistem almanız daha sağlıklı olur,tabii bütçenize bağlı...
Evet haklısınız aslında.
Kaldırır mı sorusundan kasıt eğer rahat bir şekilde oynar mıyım ise hayır kaldırmaz. En düşük grafiklerde bile kasarak oynarsın ki muhtemelen kısa bir süre oynar ve bir daha oyuna girmezsin.
Niye? Sistem gereksinimlerine baktığım zaman çok rahat bir şekilde kaldırır olarak gördüm.
Aynı bilgisayarın GTX 820M ekran kartlısı var, asla ama asla önermiyorum HP pişmanlıktır. Sürekli fps dropu yersin.
Farklı modeller olabilir hocam.
Kaldırır mı ile rahat oynatır mı farklı sorular ama sizin sorunuza yanıt vericek olursak evet kaldırır.
Oynatır mı peki?

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Kaldırır ve rahat oynatır fakat amd yerine nvidia kartı olan bilgisayarlara bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca freedos alırsan en az 500tl kar yaparsın.

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,061
36
441
THT's database
Sadece GTA 4'ü öngörerek sistem bakmanı önermem. Geniş çaplı incelemen lazım. Bu sistem seni belli bir süre idare eder fakat laptoplarda parçalar ana karta gömülü olarak geldiği için parça değişimi yapılamıyor. Haliyle buda seni yeni bir bilgisayar almaya yöneltecek. Oyunlarda fiyat/performans bakımından,

• Laptop yerine masaüstü bilgisayar,
  • AMD yerine NVDIA ekran kartı,
  • i3 yerine i5 yeni veya orta nesil işlemci,
Öneririm. Freedos olarak almanı öneririm fakat "Ben bilgisayara o kadar para verdikten sonra, orijinal Windows sürümü isterim." dersen, bilgisayarı aldıktan sonra Windows ürün anahtarını öğren ve kaybetmeyeceğin bir yerde sakla.

Çoğu kullanıcının yaptığı hata; faturaya bakmadan, bilgisayarı alıyor ve 1/2 gün sonra formatlıyor. Siz talep etmediğiniz sürece, firma size orijinal Windows sürümünü de satar. Şuan ki $ fiyatına bakacak olursak, arada 800/1,000 TL'lik fark yaratıyor. Bilmeden Windows orijinal sürümünü alıp, 1/2 gün sonra formatlamak, bu parayı çöpe atmaktan farksızdır.

Son düzenleme:

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Kaldırır ve rahat oynatır fakat amd yerine nvidia kartı olan bilgisayarlara bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca freedos alırsan en az 500tl kar yaparsın.
Freedos alıcam zaten hocam peki 3000 TL'yi geçmeyecek şekilde iyi bir bilgisayar önerir misiniz?
léonαrdo;8611455' Alıntı:
Sadece GTA 4'ü öngörerek sistem bakmanı önermem. Geniş çaplı incelemen lazım. Bu sistem seni belli bir süre idare eder fakat laptoplarda parçalar ana karta gömülü olarak geldiği için parça değişimi yapılamıyor. Haliyle buda seni yeni bir bilgisayar almaya yöneltecek. Oyunlarda fiyat/performans bakımından,

• Laptop yerine masaüstü bilgisayar,
  • AMD yerine NVDIA ekran kartı,
  • i3 yerine i5 yeni veya orta nesil işlemci,
Öneririm. Freedos olarak almanı öneririm fakat "Ben bilgisayara o kadar para verdikten sonra, orijinal Windows sürümü isterim." dersen, bilgisayarı aldıktan sonra Windows ürün anahtarını öğren ve kaybetmeyeceğin bir yerde sakla.

Çoğu kullanıcının yaptığı hata; faturaya bakmadan, bilgisayarı alıyor ve 1/2 gün sonra formatlıyor. Siz talep etmediğiniz sürece, firma size orijinal Windows sürümünü de satar. Şuan ki $ fiyatına bakacak olursak, arada 800/1,000 TL'lik fark yaratıyor. Bilmeden Windows orijinal sürümünü alıp, 1/2 gün sonra formatlamak, bu parayı çöpe atmaktan farksızdır.
Peki sağolun

Bilgisayar elimde değil

15 Eyl 2018
137
0
Söylemem
i3 İşlemcisi Var Dostum Sıkıntı Çıkarta Bilir Tercihim Masa Üstü Daha Güzel Performanslar İçin Laptoplarda Genellikle Isınma Sıkıntısı Oluyor Bunu Bende Çekiyorum Isındımı Ekran Kartına Zarar Vere Biliyor Gta 5 60 fps de kasmadan oynuyordum[ Normal Ayarlarda] Şimdi Oyuna Gİremiyorum Bile [En Düşük Ayarlarda]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.