Bu dosya virüslümü?

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
877
anka.html
Öncelikle dosyanın ne olduğu önemli dosya ismindende anlaşılacağı üzere bir kurulum dosyası olmalı lakin ne tür bir program bu ?
eğer bir rat vs. ise virüs oluşturduğu için analizlerde kötü çıkması normal lakin rat gibi programlar değilse açmanı önermem illaki açacaksanda sanal makine gibi yerlerde açmanı öneririm.

1 Haz 2023
127
17
Öncelikle dosyanın ne olduğu önemli dosya ismindende anlaşılacağı üzere bir kurulum dosyası olmalı lakin ne tür bir program bu ?
eğer bir rat vs. ise virüs oluşturduğu için analizlerde kötü çıkması normal lakin rat gibi programlar değilse açmanı önermem illaki açacaksanda sanal makine gibi yerlerde açmanı öneririm.
idm benzeri bir program.

1 Haz 2023
127
17
Sen bilirsin lakin analizler pekte iyi bir program olduğunu söylemiyor.
idm'den daha iyi yapan özellikleri neler ? açıkçası uzun süredir idm kullanıyorum merak ettim.
İdmden indiremediğm videoları burdan indirebiliyorum şuana kadar indiremediğim olmadı torrent indirme desteğide var ve torrentleri bile çok hızlı indiriyor gibi geldi

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
877
anka.html
İdmden indiremediğm videoları burdan indirebiliyorum şuana kadar indiremediğim olmadı torrent indirme desteğide var ve torrentleri bile çok hızlı indiriyor gibi geldi
Açıkçası analizler pekte iyi olduğunu söylemiyor bu tür şeyler için sisteme zararlı programlar bulaştırmaya değmez yinede sen biliyorsun

Çözüm

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,065
911
lihtgTHT.php
Merhabalar, yaptığınız taramadan da anlayabileceğiniz üzere pek güvenli bir programa benzemiyor. Yaptığınız taramalarda bazen güvenli bir dosya tarasanız bile çeşitli sorunlar yüzünden 2-3 antivirüs programından hata görebilirsiniz fakat bu attığınız programdaki gibi 69/34 gibi yüksek bir tehdit oranına sahip dosyaları indirmemenizi tavsiye ederim. İyi forumlar diliyorum.

BlackDynamite

Uzman üye
7 Kas 2023
1,084
412

açmalımıyımsizce güvenli mi?

l1ob1hw.jpg
bu programımı indirdiniz hocam

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,533
877

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.