Çözüldü Bu hangi tasarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
EVgKZFRa_400x400.jpg

İnternette bu tarz resimler gördüm ve çok hoşuma gittiler konu anlaşılması için bir örnek daha bırakıyorum
bu tarz resimleri nasıl yapabilirim? muhtemelen epey tecrübe istiyor ama bu tarz tasarım/çizimlerin eğitim videolarına nasıl ulaşabilirim? link atarsanız sevinirim.

örnek bir resim daha:
EWck2siWkAAu57f

Moderatör tarafında düzenlendi:

K4D1RR

Üye
14 May 2020
174
1
Antalya
Merhabalar bu tarz resimleri profosyonelce yapmak istiyorsanız.
Adobe Illustrator kullanabilirsiniz.
Fakat basit bir şekilde istiyorsanız bazı telefon uygulamaları sizin için bu tarz bir tasarım çıkarabiliyor.
İyi forumlar.

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Merhabalar bu tarz resimleri profosyonelce yapmak istiyorsanız.
Adobe Illustrator kullanabilirsiniz.
Fakat basit bir şekilde istiyorsanız bazı telefon uygulamaları sizin için bu tarz bir tasarım çıkarabiliyor.
İyi forumlar.

Merheba yanıtın için teşekkür ederim rica etsem o uygulamaların isimini verir misin @K4D1RR

K4D1RR

Üye
14 May 2020
174
1
Antalya
Tekrardan selamlar Google Play Storede Pixelap adlı markanın uygulamalarını deneyebilirsiniz veya Pixaloop,InstaSquare vs. uygulamalar bulunuyor.

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
134
-
Teşekkür ederim ,moderatörler sorun çözüldü konu kilitlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.