Bu Hayatta Yaptığınız En Büyük Hata Nedir ?

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Kim olduğumu anlayamamak.

Sen böyle deyince aklıma pirim Mevlana geldi ona sorarlar ne bilirsin diye o da derki ; Bildiğim birşey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir. İnsanın kendini anlayabilmesi için bir kenara çekilmesi lazım. ilk önce kendisiyle tanışacak kendisini tanıyacak eskiden olduğu gibi çilehaneye çekilmek gibi bir nevi...

Depwep le tanışmak

Ne işler karıştırdın bakalım ? :D

Abayı yakmışsın dostum sen birdaha kendine gelemezsin. :D

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Sen böyle deyince aklıma pirim Mevlana geldi ona sorarlar ne bilirsin diye o da derki ; Bildiğim birşey varsa o da hiçbir şey bilmediğimdir. İnsanın kendini anlayabilmesi için bir kenara çekilmesi lazım. ilk önce kendisiyle tanışacak kendisini tanıyacak eskiden olduğu gibi çilehaneye çekilmek gibi bir nevi...

Cilehane halvet uzlet nedir ? islamda bu tur seyler yoktur ! Rasullullah s.a.v yada Ehlibeytten yada ashabi kiramdan bir kisi gosterin bana halvete cekilen ! bunlar budizm dinindan islama karismistir bu tur uygulamalari Buda rahipleri yapar Kurani okuyun bana bir ayet gosterin halvetle ilgili !

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
458
'

6 seviyede kalmayı seviyorum ya sen ?:RpS_thumbup:

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Cilehane halvet uzlet nedir ? islamda bu tur seyler yoktur ! Rasullullah s.a.v yada Ehlibeytten yada ashabi kiramdan bir kisi gosterin bana halvete cekilen ! bunlar budizm dinindan islama karismistir bu tur uygulamalari Buda rahipleri yapar Kurani okuyun bana bir ayet gosterin halvetle ilgili !

Buyur bu kaynakdan,bak yanlış biliyorsun bu kaynak çok güzel anlatmış.

Çilehane /

whoamii

Yeni üye
28 Ocak 2016
29
0
Hayatımdaki en büyük pişmanlığım ilk defa bir facebook çalmıştık çaldığımız hesapta ekli olan herkese takımın adını yazıyorduk yazmaya üşendim kopyala yapıştır yapayım dedim o ara hatıra olsun diye screenshot çektim arkadaşlada skypeta kameramız açıktı ctrl+v yaptım ve yanlışlıkla screenshot göndermeye başladım :D arkadaşın resmi yanda açık bir şekilde görünüyordu çok pişman olmuştum.

banhima

Katılımcı Üye
11 Şub 2015
994
1
Hayatımdaki en büyük pişmanlığım ilk defa bir facebook çalmıştık çaldığımız hesapta ekli olan herkese takımın adını yazıyorduk yazmaya üşendim kopyala yapıştır yapayım dedim o ara hatıra olsun diye screenshot çektim arkadaşlada skypeta kameramız açıktı ctrl+v yaptım ve yanlışlıkla screenshot göndermeye başladım :D arkadaşın resmi yanda açık bir şekilde görünüyordu çok pişman olmuştum.

Ee sonra bişe oldu mu ? :D

Bu soruya cevap vermek :D

Trollmusun nesin komik olduğunumu sanıyorsun ?

19 Nis 2015
75
0
Konumu derecelendirmek sana mı düştü burası bir aile sade hack forumu değil dertleşmenin neresi saçma oluyor konu açarken sana mı soracağım kalbini kırmayayım diyorum ama neyse gelmeyecek bu oyununa.

Haklısın Kardeşim konunu derecelendirmek bana düşmez ben sadece yorumda bulundum bir forum üyesi olarak . ortada oyun yok konuyu çekiştirme. kalbimi mi kıracaksın güldürme hocam bi derdin varsa özelden yaz . burda post kasmayalım . neyse benden bu kadar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.