Bu hesapları nasıl kaldırabilirim

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Beyler iyi akşamlar burada gördüğünüz gibi mail adresleri var ben birden fazla mail kullanıdgım için baya birikmiş burdaki hesaplar kapatılmış gözüküyor ama hala orda gözüküyor yani burdan nasıl sileceğim yardımcı olrusanız sevinirim iyi akşamlar

NZooL5.png

antepli27271

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
314
0
Geliyorum
Merhaba değerli üyemiz size resimli olarak anlatmak istedim.
Resimde gördüklerinizi tek tek yapınız sorununuz çözülecektir.
Öncelikle ayarlar bölümüne tıklayınız.1.RESİM⬇

2.RESİM⬇

3.RESİM⬇

4.RESİM⬇

5.RESİM⬇

Benim anlatımım android telefon içindir sorununuz çözüldüğünde çözüldü diye yanit veriniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.