Bu kodu karşındakine yazdır MSN'i bidaha açamasın...

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
bncede tskler :) bunlar dogrusu artık zor yaws bunu kıme yedırcen :D acmakda sorun olmuyor artık bunu cok cabuk halloluyor ama acemıler ıcın bıre bır :) anında :woott guzel paylasım yınede :diablo emege saygı

canerdem

Yeni üye
28 Eyl 2007
6
0
arkjadasım kendı msn yazdım dusmedım
karsıdakı adam nasıl dusecek msn de
acıl cwp verırsen s evınırım ayrıca oldumu rep gucu esırgenmez

mydeathdreams

Yeni üye
16 Eyl 2007
5
0
abi ya kendi msn ım ustunde denedım valla dedıgın dogru cıktı msn ım coktu ya sımdı nasıl gerı alırım ya lutfen yardım...........

Freestyler_Hacker

Yeni üye
17 Ara 2006
20
0
geçici bir süre Girilmez Msnye:) yüksek bir messenger sürümü yüklendiğinde rahatça oturum açılabilir. Yada KaracaliMsn Programını Bulup Msnyi eski haline gelitebilirsinz.

tolgadrift

Üye
4 Eki 2007
125
0
paylasım içinn saol bunuda yapsanız olur ñ¯a_Á¯aÿ±m¯aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇᯱÇ᧱Çár×ÁÇá+ÑÇ á£áÇá
kendinizde denemeyin:d
nicke bunu yazdırın msn gitsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.