Bu Notebook'u nasıl değerlendirebiliriim?Oyun vb.

DarkHackerCool

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
271
1
Teşkilat
Özellikleri:

İşlemci: Intel® Atom™ N455 1.66Ghz (dual core)

İşletim Sistemi: Windows® 10 pro

Ekran: 10.1″ (1024×600) LCD Ekran

Bellek: 2 gb DDR3

Sabit Disk: 250 GB (5400 RPM)

Ekran Kartı: Intel GMA 3150 (256 Mb, 64 Mb’ı paylaşımsız)

Kamera: 0.3M Piksel

Kablosuz Ağ: 802.11b/g

Batarya: 6 Hücreli Li-ion (4400 mAH, 11.1 V, 48.84 Wh)

Cihaz güç tüketimi: maks 30 W

Giriş-Çıkışlar: 3 adet USB 2.0 girişi, VGA Çıkışı, Mikrofon Girişi, Kulaklık Çıkışı,Kart Okuyucu, Dahili Mikrofon ve Hoparlör, 4 adet bildirim ledi ve açma-kapama düğmesi.

artıları: 2gb ddr3, 6 hücre pil, 3 usb portu

Resmi:
CcM1lu.jpg

ByKertenkele

Uzman üye
29 Tem 2017
1,174
8
103
Bu bilgisayar ile oyun oynayamazsın doru düzgün metehanzz arkadaşın belirtiği gibi daha doğru düzgün pclere bak
Öneri: Monster Abra a7,Monster a5

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0
Hocam herkes konuyu yanlış anladı bende bu pc var ne yapabilirim die sordum :D

O bilgisayar birşeyine yaramaz.Bence yeni bilgisayar için para biriktirmeye başla.En son pcyi satıp parayı üstüne eklersin.Hükümet ekonomi düzeliyor diyor fakat şahsen inanmıyorum ama inşallah dedikleri gibi olur.Belli bir süre bekle belki bi ümit fiyatlar düşer.

DarkHackerCool

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
271
1
Teşkilat
O bilgisayar birşeyine yaramaz.Bence yeni bilgisayar için para biriktirmeye başla.En son pcyi satıp parayı üstüne eklersin.Hükümet ekonomi düzeliyor diyor fakat şahsen inanmıyorum ama inşallah dedikleri gibi olur.Belli bir süre bekle belki bi ümit fiyatlar düşer.

Casper vb. Laptop'lar bence daha iyi bu aralar

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0
Casper vb. Laptop'lar bence daha iyi bu aralar

Casperi yakınlarım önermiyor.Ben de hiç bulaşmadım Caspere.Casper laptoplar hakkında birşey diyemem fakat oyun laptoplarına yönel.Monster diğerlerine göre daha ucuz.Biraz para biriktirebilirsen o pcyide makul bir fiyata satabilirsen güzel bir monster alabilirsin.Hemde yeni nesil oyunları oynatmasada klasik rekabetçi oyunları rahat oynarsın.

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Casperi yakınlarım önermiyor.Ben de hiç bulaşmadım Caspere.Casper laptoplar hakkında birşey diyemem fakat oyun laptoplarına yönel.Monster diğerlerine göre daha ucuz.Biraz para biriktirebilirsen o pcyide makul bir fiyata satabilirsen güzel bir monster alabilirsin.Hemde yeni nesil oyunları oynatmasada klasik rekabetçi oyunları rahat oynarsın.

Monster "oynatmadığı oyun olursa iade edin" gibi bi iddiası var hocam oynatır her türlü oyunu

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0
Monster "oynatmadığı oyun olursa iade edin" gibi bi iddiası var hocam oynatır her türlü oyunu

Eskiden neler gördük biz :D

Şu Monsterin 1050 lileriyle yeni nesil oyunları oynayamazsın adam gibi .Zaten sanırsam o iddiayı o reklam yaptıkları o model için diyorlar.

metehanzz

Üye
4 Şub 2019
235
0
https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A7-V7-3.html

Bu versiyonu deneme fırsatım olmuştu en ufak örneğinden başlayacak olursak içinde ki ses kartı bile nerden baksanız 400-500 liralık hocam hakeden bi bilgisayar ama fiyatı uçuk.

Evet zaten monster çok iyi bir marka fakat kullandıkları malzemeler dandik diyorlar.

Bir tane arkadaşım monster abra a5 kullanırken birben bire pc gitmiş.Müşteri servisine falan götürmüş.Ondan sonra arkadaşım bir üst model pc bana verin bende üstüne para veriyim demiş.Monster kabul etmiş almış işte.Üst sürüm dede film izlerken sol hoparlörü bozulmuş.Tekrar servise göndermiş.Kullanıcı hatası diyip birde şarz aletinde neredeyse gözükmeyen çizgilere ek olarak para istemişler.Arkadaşım yine bir üst modele çıkartın falan demişde kabul etmemişler.Donanımsal olarak çok iyi fakat malzemeleri tırt.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.