Bu Öğrenciye Bir Yardım Eden Yok Mu _?_

TRuvA18

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
367
0
Zonguldak
Allahım Yarabbim.
İşimiz Gücümüz Bitmiş. Veletlerin Çaldığı Sınav Sorularını Cevaplıyoruz.
Git Oku Ne İşe Yarıyorsunuz Siz.
Boşu Boşuna T.H.T'yi Yavaşlatıyorsunuz.
Ya Siz Nasıl Üniversiteye Gidiceksiniz. Orada da Mı Araklıyacaksınız : )
Böyle Bir Şansınız Yok arkadaşlar.
Bilinçlenin Çok Kötü Yoldasınız.
amerika Sizin Aklınızı Çelmesin . Başınızı Çevirin. Onlar Siz Gelişmeyin , Yeterki Dünya da Enayiler Bitmesin Diye Uğraşıyor Anlamıyor Musunuz _? Ah Bi Bilseniz Dünyanın Asıl Gerçeklerini Ah
Üslübunu Takın: Velet?

sentez0601

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
490
0
Ankara
Kim Yavaşlatıyor Muş Hayırdır THT de Benimde Çalışmalarım var Kim Kimi Yavaşlatıyor Sednen Çok Reklamını Yapıyorum Birader Ben Buranın . Bildiğim Konuda Yardım Da Ediyorum Yardım Da İstiyorum Bilmediğim Şeyde . Sen Gelipte Bana Velet Yada Benzeri Bir Şey Diyemezsin ...

DiaAqeEzZ

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
645
0
Bilader Utanmadan birde cevap yazma istersen Boşyere Food Yapıyorsun Aradğığın soruları google buldunmu araştırdın mı? Onlardan spnuç çıkmassa gel burada sor ancak sen sırf bakın ben soruları çaldım arkadaşlarımla felan ortamda hava atmak niyeti ile boş yere bir konu amıssın ustunede Boş yere measaj kasıyorsun Gerçekten +15 Sınırlaması şart oldu THT'ye 10 Yaşındaki Çocukalrı buraya koyarsanız bu gun saçma sapan konular açar yarın tht'yi derde sokar git adam gbii çalış

10 dk sonra mesajımı alıntı yapıp bana 10 yasında felan diyemezsin deme Sen kendını bu yasta gösterirsen bende öyle derim.

sentez0601

Katılımcı Üye
3 Ağu 2011
490
0
Ankara
Önce Sen Bir Türkçemizi Düzgün Kullanarak Başla İşe İstersen... 10 Yaşında Biri Yok Karşında Emin Ol.

DiaAqeEzZ

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
645
0
Klavyeden yazınca hata yapıyoruz bizde bir kuluz ancak konuşurken yada yazarken bu tür hatalarım yok benim önemli olan burada hata yapmam değil önemli olan Gerçekte hayatta nasıl biri olduğun boş yere tartışma yaratma kardeşim Konuya çözüm bulamıyorsun burasıda tartışma yeri değil //Konu Kilit.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.