.:| Bu Program Kimde Var ? |..

11 Mar 2013
121
0
Samsun
Ben Robot Msn üzerinden ve boş zamanlarınızda eğlenceli zaman geçirmenizi amaçlayan bir programdır. Program soru ve cevap şeklinde çalışır , veritabanından en uygun cevabı bulup verebiliyor. bunu yanında kullanıcılarda Ben robotu geliştirebilir kendi kelimelerini ekleyebilir ve kendi kelimelerine göre düzenleme yapabilirler..

Webmasterlarda düşünülüp webmaster araçları ile internette sörf yaparken hızlı basit yoldan bir çok önemli servislerden bilgi almayı kolaylaştırır..

Webmaster Araçları

Google üzerinden toplam indekslenen sayfalara bakma .
Alexa popülerlik ve sıralamasını takip etme .
Alan adı bilgilerine ve detaylarına ulaşma
Backlink ve PageRank sorgulaması yapma
Dmoz üzerinde web sitenizin geçerliliğini kontrol etme
Twitter üzerinden ileti yazma, takip etme ve cevaplama
Ayrıca Ben Robot fıkra anlatabilen, tercüme yapabilen, burçlara bakabilen bir uygulamadır
Programın Beta sürümü sadece bireysel kullanım için tasarlanmıştır gelen taleplere göre kurumsal hale getirilebilir

ALINTIDIR.​

GokKurt06

Katılımcı Üye
4 Ocak 2013
869
0
Ben Robot Msn üzerinden ve boş zamanlarınızda eğlenceli zaman geçirmenizi amaçlayan bir programdır. Program soru ve cevap şeklinde çalışır , veritabanından en uygun cevabı bulup verebiliyor. bunu yanında kullanıcılarda Ben robotu geliştirebilir kendi kelimelerini ekleyebilir ve kendi kelimelerine göre düzenleme yapabilirler..

Webmasterlarda düşünülüp webmaster araçları ile internette sörf yaparken hızlı basit yoldan bir çok önemli servislerden bilgi almayı kolaylaştırır..

Webmaster Araçları

Google üzerinden toplam indekslenen sayfalara bakma .
Alexa popülerlik ve sıralamasını takip etme .
Alan adı bilgilerine ve detaylarına ulaşma
Backlink ve PageRank sorgulaması yapma
Dmoz üzerinde web sitenizin geçerliliğini kontrol etme
Twitter üzerinden ileti yazma, takip etme ve cevaplama
Ayrıca Ben Robot fıkra anlatabilen, tercüme yapabilen, burçlara bakabilen bir uygulamadır
Programın Beta sürümü sadece bireysel kullanım için tasarlanmıştır gelen taleplere göre kurumsal hale getirilebilir

ALINTIDIR.​

Ve Hala Bizim İndiren Arkadaşlardan Programla İlgili Geri Dönüş Yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.