Bu Sefer Detaylı Anlattım Yardım Edin Sınıfta Kalcam!

gtgg

Üye
13 Şub 2011
89
1
Yardım Eden Her yoruma teşekkür

Bakın ArkadaşLar Geçen sene kaldım bu senede kalcam.

Şimdi birşey olcak bir program veya bir dosya

Ben flaşı bılgısayara taktıgımda çalışmayacak.

Ancak içinde örnek verelim " 123.txt" dosya olcak.

Şimdi diyelim farklı flas taktık içinde 123.txt de yok

Flasş devredısı bırakılacak.

eğer içinde 123.TXT varsa flaş açılacak.

ŞÖYLE FARZEDİN.

HANİ EKSİK DOSYA OLUNCA OYUNLAR AÇILMIYOR YA
DOSYA OLUNCA OYUN AÇILIYOR.. ONUN GİBİ

Son düzenleme:

06efsaneli

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
701
1
ben bi purogram biliyom flaşa şifre veriyon bilgisayara takıyon cıkarınca bilgisayarın ekran kapanıyo geri flaşı takana kadar oyle kalıyo bundanmı kardeş

qenco5

Uzman üye
9 Nis 2012
1,112
0
Bu flashların çalışmasını windows çalışmayı durdurdu. Olarak windowstan sağlayabilirsin. Windows üzerinden o dosyalar elimdeydi ama formatlamıştım

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
Beyler sakin olun. !

hocan sana bir çeşit dangıl yap demiş yani lisanslı programları çalıştıran bir usb alet sende şöyle yap programın kısayolunu çıkar masaüstüne ama program flasda olsun flası takınca çalışır takmayınca çalışmaz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.