Bu sistem pubg kaldırır mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M4RKOV4

Üye
1 Ara 2018
172
1
Bu sistemin sana oyunu oynatıcagını dusunmuyorum kafana takılan bilgisayarın sistemini youtube/google yaz orda detaylı şekilde ekran kartının oyunlardaki testleri olur kaç fps aldıgını falan görürsün.

AusfEWindz

Yeni üye
14 Ocak 2019
29
0
Unknown
merhaba dostum bilgisayar güzel fakat işlemci hızı ve ekran kartı belleği düşük
pubg kaldırırmı evet ancak 30fps den yukarı çıkamıyabilirsin belki işlemcin yanabilir
denemeni tavsiye etmem yani kaldırmaz

DarqRisus

Üye
14 Mar 2017
168
0
Nereye
Bu sistemden fazla bir şey bekleme derim.

Pubg minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi.
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci.
Bellek: 6 GB RAM.
Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB.
DirectX: Sürüm 11.
Depolama: 30 GB ve üzeri.

zancrow

Üye
13 Ocak 2019
100
0
Azeroth
açıkcası oyun oynamak için pc alıyosan en az 3.5 4 bin çıkarman lazım gözden diğer türlü paranı çöpe atarsın mesela bu pcyi almak gibi bence bütçeni 4 bin falan yap çok güzel sistem indirimleri var şuan 4 bine pubg+gtayı full ayarlarda 80 fps üstü oynatıcak pc alırsın

Asea

Yeni üye
13 Ocak 2019
8
0
Valla şu an en kötü pubg oynaman için GTX960 ekran kartlı bir sistem toplaman gerekiyor oda 1500 tl den başlıyor tavsiye diye sorarsan laptop yerine kasa toplayabilirsin daha uygun fiyata yani 3.000 - 3.500 tl lik bir toplama bilgisayarla oynayabilirsin ama bu fiyata laptop dahi alsan kaldıracağını sanmıyorum

buraqh61

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
267
5
Trabzon
pubg pc için

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi.
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci.
Bellek: 6 GB RAM.
Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB.
DirectX: Sürüm 11.
Depolama: 30 GB ve üzeri.

ama bilgisayardan emulatorle oynucaksan sistemin o oyunu oynar diye düşünüyorum

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Aslında normal olarak oynamanız çok zor hatta açılmama ihtimali var ancak çözüm var.
Pubg lite pc düşük sistemler için bunu tavsiye ederim:

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=qHuUyoLJr64[/ame]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.