Bu Sisteme Kaç Tl Verilir ?

CrayZCeGo

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
629
1
undefined
Sizce Kaç Tl Verilir Bu Sisteme Şuanda ?
Watch Dogs Dying Light Crysis 2 Crysis 3 Gibi Oyunları Düşük Ve Orta Ayarlarda Rahatca Oynayabilirsiniz Hiç Overclock Yapmadım Yani Sistemi Turbolamadım Overclock İle Performansını Bilmiyorum Bu Veriler 3.10 GHz Verisi 3.80 GHz yi ölçmedim. İşlemci A8-7600K 3.10 GHz Turbo ile 3.80 GHz 4 cekirdek islemci 64bit x64 tabanli islemci 4 CPU 6GPU (10 CEKIRDEK) Ekran Karti Tumlesik: 10 Cekirdek APU islemci ile Tumlesik -R7- Serisi 2GB Ekran Karti Windows 10 Home Anakart: A68HM 32mb Ram Destekli USB 3.0 Cikisli Ram 4*2 8GB DDR3 1600 MHZ Ram HDD: 320GB 32MB Cache 7200 RPM Takas olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.