Bu Toprağa Canını Verenler

10 Haz 2009
159
0
Paylaşım için teşekkürler dostum eline emeğine sağlık hepsinin mekanı cennet olsun Allah tüm sevenlerine ve ailesine sabır ve güç versin.

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Şehidin Anasına Nidası

Katık etme ekmeğe, göz yaşını sil ana
Sen şahitsin sevdama, Albayrağımdan yana
Ne can bedene mülkmüş, ne de; bedenim cana
----------Sırat kurulu yoldan, meleklerle geçtim ben
----------Ben; hilale taşındım, müsterih ol gayrı sen

Kavgam! vatan içindi, vatanlaşan yürekti
Bu yol benim sevdamdı, en uhrevi erekti
Vatan namustu ana! önde gitmek gerekti
----------Şehadet şerbetini, doya doya içtim ben

Benden yadigar ne varsa, hibe eyle öksüze
Şehadetimden paye, verilmesin köksüze
And ederim Allah’a! dünüm olmaz, yük size
----------Hürriyete kanadım, mesafemi biçtim ben

Helal eyle sütünü, Ayyıldızın önünde
Mutlaka kavuşmak var, Hak’kın mahşer gününde
Kınalı bir koç gelir, kuzundu o dününde
----------Resulün otağında; bak, yerimi seçtim ben
----------Ben; hilale taşındım müsterih ol gayrı sen

Ana ben ölmedim ki, Ab-u hayat içmişim
Her an yanındayım ben, ölümsüzlük seçmişim
En kutlu imtihandı, saniyede geçmişim
----------Kabrimi hiç arama, gökkubbeyi eştim ben
----------Ben: hilale taşındım, müsterih ol gayrı sen

Ninnilerin marş oldu, uyuturken dizinde
Emeklerdim eşikte, şefkat vardı yüzünde
Şefkatinle diriyim, neden ruhun hüzünde
----------Allah! Allah! der iken, şehit oldum düştüm ben

Çetin Kılınçarslan

Vatanı canından üstün tutan, ülkesi için seve seve şehit ve gazi olan vatan sevgisinin ölümsüz sembolleri olan şehitlerimiz, milletimizin gönlünde sonsuza kadar yaşayacaktır. Aziz ruhunuz şad olsun.

Asena92

Yeni üye
29 Haz 2009
5
0
Analar vardır şehittt doğururlar Analar vardır hain doğururlar........Allahım biz bu vatan sevdalılarına da şehit olmayı nasip eyle.....Aynı bu aslan kardeşlerimiz gibi

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Hiçbir ana hain doğurmaz. Her doğan çocuk; günahsız, tertemiz olarak dünyaya gelir, belli bir yaşa erişmeden hayatını kaybeden her sabinin yeri belli; Cennet.Lütfen hainlerin yükünü analara yüklemeyelim. Sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed S.A.V. buyurmuştur ki; " Cennet anaların ayağı altındadır"...

(PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM)

XXKEMAL

Yeni üye
13 Ağu 2009
13
0
Güzel Türkiyemin her yeri
CENABI ALLAH yerinizi Cennet Mekan etsin sevgili şehitlerimiz. Hiç bir zaman Yüce Milletimizin bir bekçisi olarak sizlerin kanının (asla ve asla) yerde kalmayacağını 17 yıllık yeminim boyunca taşıdım ve taşımaya devam edeceğim. Bir çok silah arkadaşımı, dayımın oğlunu hatta aynı çatışmada şehit verdim. Sizleri hiç bir zaman unutamam. Sizlerin yeri cennat mekan olsun. Cenabı Allahtan dilerim ki her türk askeri gibi bende kaferin, bölücünün eline geçeceğime yüce şehitlik mertebesine ulaşmak isterim. Sizleri saygı ve sevgilerimle bütün kalbimle selamlıyorum

watton

Yeni üye
23 Eyl 2009
10
0
Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker
Gökten ecdat inerek öpse o pak alnı değer...

Yanlış yazmış olabilirim eğer yanlışsa özür dilerim...

Arkadaşlar ben öncelikle bu kritik dönemlerde hepinizi sağ duyulu olmaya çağırıyorum elbet o şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır fakat şuan türkiyenin durumu iç savaşa çok yakın....
Tarih tekerrürden ibarettir diğer devletlere bakarsanız veya türk tarihine sınırları genişletilmiş bir açılım bir ülkeyi felakete ***ürür!

İslamiyet'i Onur,Türklüğü Gurur biliriz

LordKronos34

Yeni üye
1 Eki 2009
3
0
ÇOK TŞK WALLA İİ OLDU BEN İSTEMİOM ŞEHİTLER OLSUNA AMA ORDA LANET KÜRTLERİN İÇİNDEN İİ OLUOLAR xd :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.