Bu virüs ne kadar para eder? Hacker kimdir? %100 Hack mi istiyorsun,Şöhret mi?

FIRTINAA1

Üye
27 Mar 2008
241
0
-
Şimdik herkes %100 hack vs der ama bu o kadar kolay bir işlem değil ki uluslararası saldırrı yapan gri şapkalı bir hacker bile olsanız bir WPA2 yi kırmanız teorik olarak 10 saat sürecektir,
Ki çok örneğini gördüm öğe denetleden email çalmayı facebook hacklemeyi deneyenleri :D ama o kadar kolay bir iş değil ki.
Ben 8-10 senedir bu işin içerisindeyim, android için oyun ve uygulama geliştiricisiyim mühendislik fakültesi mezunuyum, ben bile kendime hacker demiyorken farkettim ki öge denetleden hack yapanlar bile var :D :RpS_thumbdn:

Ve asıl diyeceklerime geçmeden önce hiçbir hacker en azından gerçek bir hacker asla ama asla ben şurayı patlattım burayı şöyle hackledim demez, ki onu diyenler ilgi peşindeki bir kaç lamerdir işlemciyi sorsan nasıl çalıştığını dahi bilemez ama havalarından da geçilmez zavallı şeyler :)
Aslında burda bunları demiyecektim fakat şöyle bi başlıklara baktım hele youtubeye denk geldim ki :D yine aynı :/ 1995 den kalma yine aynı teknikler, gerçi teknik dediğin şey ögeyi denetleden şifre çalmaksa o ayrı :D

İşin özeti %99 hack vardır ,Ve size bunu soracağım, Gerçekten isteğiniz birşeyler öğrenmek mi, hack yapıp isim yapmak mı sırf gösteriş için :RpS_thumbdn: , Yoksa gerçekten etkili hack yapmak işe hakim olmak mı?,
Gerçekten bir şeyler kırmak email hacklemek istiyorsanız asıl konumuza geçelim,
Şimdi uzun bir süre pek bilmediğim bir bilgisayar diliyle bir Virüs yazdım,

Antivirüslere yakalanmaz,
Gizli çalışır, Farkedilmez,
Kendisini (virüs olmuşken olmazsa olmazı ekleyim dedim :) ) Çoğaltarak usb vs bulaşır
emailinize kişinin verilerini yollar (artık hangi e mailine girdiyse ne yazdıysa vs hepsi gelir belli aralıklarla raporlanır)
Otomatik başlar demeye gerek yok herhalde :)
Ama çok abartıp pohpohlamadım olabildiğince sade yazdım ki bu gerek yakalanmasını zorlaştırması için gerekse Taktik saldırı denilen olaydan ötürü,
ki yüzlerve trojan vs var ama hepsi güvenlik yazılımlarına yakalanıyor :/

Size soracağım sa şu, Kişinin bilgilerinin yollayan ve antivirüslere yakalanmayan bir yazılıma ne kadar verirsiniz? Yani kaç para ?
Tepkini tamda şu:RpS_confused: demi ,
İşte burda hacker olmanın 2. durumunu söyleyeceğim, Yazdığınız virüslerden vs para geliyor mu?,
Yazdığınız uygulamalardan ?
Benim gelmiyor çünkü kimse para verip kolay kolay virüs satın almaz.
1.si öge denetle deyip , veya "paroladaki yıldızları kaldırma " gibi diyerek bu programlarla işlerini yapmayı denerler ve sonuç hüsran :/,
2.si Zaten bunu yapmak yasal olarak suçtur, siz ben eski sevgilime hackleyeceğim ayağına evinizden böyle bir işlem yaparsanız (Virüsle bulamazlar çok zor :D ) direk saldırırsanız açılacak olası bir davada (internet servis sağlayıcınızın sizin tüm aktivitelerinizi izleyebileceğini de unutup) böyle birşey yaparsanız bilişim şuçlarından hooop kendinizi hiç ummadığınız bir durumda bulabilirsiniz de,:RpS_ohmy:
3.Zaten neden email facebook hacklemek isteyesiniz ki? gerçek bir profesyonel araçlara takılı kalmaz amaçları doğrultusunda gider alır atar virüsünü izler adamı, veya bilgisi varsa kendi halleder, ki
Gerçek bir hacker facebook hacklemekle uğraşmaz da, Ve yaptıklarını diğer hacker bile olsa arkadaşlarından saklar,

Yani her önüne gelene atlayıp denemeyin, bilgisayarınız virüs çöplüğüne dönmesin,
O yüzden tekrar soruyorum sizlere, basit bir virüs tamam ama
Gerçekten hacklemek istiyorsanız birilerini ne kadar para verirsiniz bu virüse?
Yoksa oturup kendi yazılımınızı mı yazarsınız ki güzel şeyler olursa ben bile ilgilenirim :) bi bira içmeye ***ürürüm artık :drunk ,
Yoksa sırf şan söhret için mi bu yoldasınız, Ki öyleyse hiç kalkışmayın bile,

Bizler isimsiz olmalıyız, tabi filmimiz yapılsın çok meşur olalım deyipte umulmadık yere saldırırsanız birde üstüne kendinizi yakalatırsanız hapis yatmayıda göze almayı unutmayın,

Ama tekrar soruyorum?,
Ne kadar ödersiniz size özel isimle yazılacak antilere yakalanmayan bir virüse yalnızca size özgü bir virüs olacak ve size gelecek tüm emailler kurbanın logları?

Ocuuuu

Üye
25 Tem 2013
236
0
Ya ben seni özeltiyim Resmen Elimde hazır Virüs var diyosun ne kadara Satarım dıyosun :D
Virüsü biraz görsel olarak gösterde bakalım :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.