Bu yaz içerisinde hangi yazılım dili öğrenebilirim

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
191
2
30
Merhabalar ben bu yaz bir yazılım dili
öğrenmek istiyorum ve bu yaz içerisinde ortalama seviyede yazılım dilini bilecek hale gelmek istoyorum sizce istediğim hale gelmek için python veya web site yapmak için olan html, css, javascript ve php mi öğreneyim? Çok kararsız kaldım

Son düzenleme:

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
18
907
Siber
Selamlar,
Python ile Html vb. apayrı alanlardır.. Python bir yazılım dili iken, html css vs. Web Programlama Dilleridir.. Burada kendinize soracağınız soru, amacınızı öğrenmek ve ne istediğinizi bilmektir.. Ben programlar oluşturacağım derseniz python'dan başlayın, öğrenmesi kolay ve hızlı.. Ben sitelerden devam edeceğim derseniz Web Programlama Dilleri öğrenin, emin olun onu da hızlıca öğrenmeye başlayacaksınız.. Sizlere tavsiyem Web Programlama'dır.. Alanı geniş ve kitlesi büyük.. Buna bağlı olarak sektör içinde daha hızlı para kazanabilirsiniz..

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
191
2
30
Selamlar,
Python ile Html vb. apayrı alanlardır.. Python bir yazılım dili iken, html css vs. Web Programlama Dilleridir.. Burada kendinize soracağınız soru, amacınızı öğrenmek ve ne istediğinizi bilmektir.. Ben programlar oluşturacağım derseniz python'dan başlayın, öğrenmesi kolay ve hızlı.. Ben sitelerden devam edeceğim derseniz Web Programlama Dilleri öğrenin, emin olun onu da hızlıca öğrenmeye başlayacaksınız.. Sizlere tavsiyem Web Programlama'dır.. Alanı geniş ve kitlesi büyük.. Buna bağlı olarak sektör içinde daha hızlı para kazanabilirsiniz..
Hocam siber güvenlik için öğreneceğim ama virüs yapmak için zaten bir çok tool var keylogger desen eğitim videosu var, phishing desen yöne tool var fake mail göndermek desen yine ama yine tool var o yüzden kararsızım

basr1ko

Moderasyon Ekibi Çaylak
7 Kas 2019
62
30
Seattle, WA
Selamlar, işletim sisteminin detaylarını öğrendikten sonra ilerlemek istediğiniz yolda emin adımlar atabilirsiniz.
Siber güvenlik üzerine yoğunlaşmak için Linux üzerine uzmanlaşmanızı önerebilirim.Web programlama üzerine yoğunlaşıp kısa sürede tatmin edecek miktarda kazanç elde edebilirsiniz.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
191
2
30
Selamlar, işletim sisteminin detaylarını öğrendikten sonra ilerlemek istediğiniz yolda emin adımlar atabilirsiniz.
Siber güvenlik üzerine yoğunlaşmak için Linux üzerine uzmanlaşmanızı önerebilirim.Web programlama üzerine yoğunlaşıp kısa sürede tatmin edecek miktarda kazanç elde edebilirsiniz.
Web Programlama tavsiye ederim.. İleri seviye olduğunuzda ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
Merhabalar ben sanırım ikiniside elinde öğreneceğim anlamamışım sanırım buna göre bir tavsiye bekliyorum

anonim5

Üye
30 Eki 2023
54
14
öğrenmek istiyorum ve bu yaz içerisinde ortalama seviyede yazılım dilini bilecek hale gelmek istoyorum sizce istediğim hale gelmek için python veya web site yapmak için olan html, css, javascript ve php mi öğreneyim? Çok kararsız kaldım
Python öğrenilmesi kolay ve oldukça fazla alanda kullanılabilen bir dildir.Python ile giriş yapmanı tavsiye ederim ayrıca pythonun geniş bir kütüphanesi vardır örneğin Django kütüphanesiyle bir web sitenin backend kısmını yapabilirsin.Daha sonra alanına göre başka diller öğrenip kendini geliştirebilirsin

16 May 2023
202
2
57
23
TÜRKİYE CUMHURİYETİ 🇹🇷
Knk html öğrenmeni tavsiye ederim ama html öğrenirsen css şart değil ama bence şart yani iki dil öğreneceksin pythonda diğer dillere yakın olduğu için genelde tercih edilir. Bence html denemelisin

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,362
50
Bunun üzerine bir kariyer mi düşünüyorsun? O zaman İngilizce öğren. Eğer hobi olarak bakiyorsan zaman kaybetme yine git İngilizce öğren.
Yıllardır şunu ogrenecem, bunu ogrenecem diyen arkadaşlar şuan bilgisayardan apayrı işler yapıyorlar. En azından hayatının bir noktasında işini gorecek birseye zaman harca.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
191
2
30
Bunun üzerine bir kariyer mi düşünüyorsun? O zaman İngilizce öğren. Eğer hobi olarak bakiyorsan zaman kaybetme yine git İngilizce öğren.
Yıllardır şunu ogrenecem, bunu ogrenecem diyen arkadaşlar şuan bilgisayardan apayrı işler yapıyorlar. En azından hayatının bir noktasında işini gorecek birseye zaman harca.
Merhabalar zaten ingilzce öğrenemeyi planlıyorum ama ben size bunu sormuyorum sanırım yanlış anladınız tekrar okuyun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.