Windows Bu yola erişilemiyor hatası hk

Berkay0363

Yeni üye
21 Şub 2016
13
0
arkadaşlar sızma,hack programlarını açarken keylogger vb vb windows bu yola erişemedi gerekli izinler olmayabilir hatası veriyor ve uygulamayı 10 15 sn içinde imha ediyor

not: scanwithantivirüs değeri 1 dir

'Leo

Uzman üye
17 May 2018
1,357
4
Merhabalar başka programları açarkende bu hatayı veriyorsa kendinizi admin olarak (yönetici) ayarlamanız lazım. Windows defenderi kapatın ayrıca başka virüs programı varsa onuda kapatın programı tekrar indirin. iyi forumlar

Berkay0363

Yeni üye
21 Şub 2016
13
0
Ana kullanıcıda olduğunuza emin misiniz ?

evet.

Merhabalar başka programları açarkende bu hatayı veriyorsa kendinizi admin olarak (yönetici) ayarlamanız lazım. Windows defenderi kapatın ayrıca başka virüs programı varsa onuda kapatın programı tekrar indirin. iyi forumlar

teşşekürler deneyeceğim

olmuyor hiç bir türlü sanırım bunun bir çözümü yok :/ işletim sistemimi değiştirsem bilemedim

Moderatör tarafında düzenlendi:

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
644
12
arkadaşlar sızma,hack programlarını açarken keylogger vb vb windows bu yola erişemedi gerekli izinler olmayabilir hatası veriyor ve uygulamayı 10 15 sn içinde imha ediyor

not: scanwithantivirüs değeri 1 dir

Yöntem 1: Dosya ve klasörün izinlerini denetleme
Not Yönetici veya bir etki alanındaysanız, Etki Alanı Yöneticileri grubunun bir üyesi olduğunuzdan emin olun.

İzinler dosyaya erişip erişemeyeceğinizi ve dosyayla yapabileceklerinizi belirleyen, dosyalarla ilişkili kurallardır. Dosya veya klasörün izinleri denetlemek için şu adımları izleyin:
Dosyaya veya klasöre sağ tıklayın ve ardından Özellikler'i seçin.
Güvenlik sekmesine tıklayın.
Grup veya kullanıcı adları altında, sahip olduğunuz izinleri görmek için adınıza tıklayın. (Bu adım için ekran görüntüsü aşağıda listelenmiştir).
2738108.png

Düzenle'yi seçin, ardından gereksinim duyduğunuz izinlere ilişkin onay kutularını seçerek işaretleyin ve ardından Tamam'ı seçin. (Bu adım için ekran görüntüsü aşağıda listelenmiştir).
2738109.png

İzinler hakkında daha fazla bilgi için İzinler nedir? bölümüne göz atın.
Yöntem 2: Dosya konumunu denetleme
Kısayol veya yükleme, ağ bağlantılı ya da taşınabilir sürücü gibi kullanılabilir olmayan bir konuma erişmeye çalışırsa bu hatayı alabilirsiniz. Windows'un erişemediği dosyanın yolunu denetleyin ve konuma erişilebildiğinden emin olun. (Bu adım için ekran görüntüsü aşağıda listelenmiştir).
2738110.png

Yöntem 3: Dosyanın taşınmadığından veya silinmediğinden emin olma
Dosya taşındıysa ve silindiyse de bu hatayı alabilirsiniz. Dosyanın konumuna göz atın ve dosyanın bu konumda bulunduğundan emin olun.
Yöntem 4: Bozulup bozulmadığını kontrol etmek için kısayolu yeniden oluşturma
Kısayol veya diğer dosya türü bozulmuşsa da bu hatayı alabilirsiniz. Kısayolu yeniden oluşturarak kısayollardaki bozulmaları denetleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Kısayol oluşturma veya silme bölümüne göz atın.

Uygulama veya diğer türdeki bir dosya bozuksa, sorunu gidermek için uygulamanın onarılması gerekebilir.
Yöntem 5: Dosyanın engelini kaldırma
Bazı durumlarda dosya Windows tarafından engelleniyor olabilir. Dosyanın özelliklerini denetleyin; Bu dosya başka bir bilgisayardan geldi ve bu bilgisayarın korunmasına yardımcı olmak için engellenmiş olabilir şeklinde bir not olabilir. Dosyayı denetlemek ve engellemeyi kaldırmak için şu adımları izleyin:
Engellenen dosyaya sağ tıklayın ve ardından Özellikler'i seçin.
Genel sekmesinde, kullanılabiliyorsa Engellemeyi Kaldır seçeneğini belirleyin.​

Son düzenleme:

Berkay0363

Yeni üye
21 Şub 2016
13
0

Yöntem 1: Dosya ve klasörün izinlerini denetleme
Not Yönetici veya bir etki alanındaysanız, Etki Alanı Yöneticileri grubunun bir üyesi olduğunuzdan emin olun.

İzinler dosyaya erişip erişemeyeceğinizi ve dosyayla yapabileceklerinizi belirleyen, dosyalarla ilişkili kurallardır. Dosya veya klasörün izinleri denetlemek için şu adımları izleyin:
Dosyaya veya klasöre sağ tıklayın ve ardından Özellikler'i seçin.
Güvenlik sekmesine tıklayın.
Grup veya kullanıcı adları altında, sahip olduğunuz izinleri görmek için adınıza tıklayın. (Bu adım için ekran görüntüsü aşağıda listelenmiştir).
2738108.png

Düzenle'yi seçin, ardından gereksinim duyduğunuz izinlere ilişkin onay kutularını seçerek işaretleyin ve ardından Tamam'ı seçin. (Bu adım için ekran görüntüsü aşağıda listelenmiştir).
2738109.png

İzinler hakkında daha fazla bilgi için İzinler nedir? bölümüne göz atın.
Yöntem 2: Dosya konumunu denetleme
Kısayol veya yükleme, ağ bağlantılı ya da taşınabilir sürücü gibi kullanılabilir olmayan bir konuma erişmeye çalışırsa bu hatayı alabilirsiniz. Windows'un erişemediği dosyanın yolunu denetleyin ve konuma erişilebildiğinden emin olun. (Bu adım için ekran görüntüsü aşağıda listelenmiştir).
2738110.png

Yöntem 3: Dosyanın taşınmadığından veya silinmediğinden emin olma
Dosya taşındıysa ve silindiyse de bu hatayı alabilirsiniz. Dosyanın konumuna göz atın ve dosyanın bu konumda bulunduğundan emin olun.
Yöntem 4: Bozulup bozulmadığını kontrol etmek için kısayolu yeniden oluşturma
Kısayol veya diğer dosya türü bozulmuşsa da bu hatayı alabilirsiniz. Kısayolu yeniden oluşturarak kısayollardaki bozulmaları denetleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Kısayol oluşturma veya silme bölümüne göz atın.

Uygulama veya diğer türdeki bir dosya bozuksa, sorunu gidermek için uygulamanın onarılması gerekebilir.
Yöntem 5: Dosyanın engelini kaldırma
Bazı durumlarda dosya Windows tarafından engelleniyor olabilir. Dosyanın özelliklerini denetleyin; Bu dosya başka bir bilgisayardan geldi ve bu bilgisayarın korunmasına yardımcı olmak için engellenmiş olabilir şeklinde bir not olabilir. Dosyayı denetlemek ve engellemeyi kaldırmak için şu adımları izleyin:
Engellenen dosyaya sağ tıklayın ve ardından Özellikler'i seçin.
Genel sekmesinde, kullanılabiliyorsa Engellemeyi Kaldır seçeneğini belirleyin.​

emeğin için çok teşşekürler ancak şuan kalı lınuxa geçiş yaptım yinede teşşekür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.