Buda Benden!!

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
1.si konu yanlış yerde bu tarz hacklediğini siteleri gövde gösterisi bölümüne ekelyebilirsiniz.

2.si siteye kendisini tanıtan bir dosya atması siteyi hacklemiş olması demektir..

tugberk

Üye
19 Tem 2007
170
2
eskişehir
Sizemi sorıcaklar nasıl hack yapılacağını dostumuz yeni gelmiş formu okumuş ındex i basmış eline sağlık sabırlı olursa sitede hackler okadar basit se yapmak sizler yapında teşekkür edelim kimseye yaptığından dolayı kötülemek değil uyarmakta değil teşşekür yazarak karşı tarafı mutlu etmek olsun cevaplarınız önüne gelen yazarsa böle aa bu hac değil lamerlik aa bu hack değil davs ne anlamı kalıcak hack in yakında dersin herhangi site hacklenir bunun ındex sını beyenmedım yok söyle yok böyle burası GÖVDE GÖSTERİSİ paneli adı üstünde sizlerde yapın koyun bu panele kimseye koymayın buraya böle bişey diyen oldumu ? Amacım kimseyi kırmak değil bu formda hepimiz kardeşiz amacımız aynı dostluk kuralım ağzımızı küfüre vs. şeylere alıştırmayalım Sizler bakın gövde gösterisine kim ne yapmış istersen yorum yaparsın istersen yapmazssın laf olsun torba dolsun yapmayalım EMEĞE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASIN BU PANELDEYSEN !!!

CorsaiR

Emektar
27 Ara 2005
1,228
18
Çekirdekten
Sizemi sorıcaklar nasıl hack yapılacağını dostumuz yeni gelmiş formu okumuş ındex i basmış eline sağlık sabırlı olursa sitede hackler okadar basit se yapmak sizler yapında teşekkür edelim kimseye yaptığından dolayı kötülemek değil uyarmakta değil teşşekür yazarak karşı tarafı mutlu etmek olsun cevaplarınız önüne gelen yazarsa böle aa bu hac değil lamerlik aa bu hack değil davs ne anlamı kalıcak hack in yakında dersin herhangi site hacklenir bunun ındex sını beyenmedım yok söyle yok böyle burası GÖVDE GÖSTERİSİ paneli adı üstünde sizlerde yapın koyun bu panele kimseye koymayın buraya böle bişey diyen oldumu ? Amacım kimseyi kırmak değil bu formda hepimiz kardeşiz amacımız aynı dostluk kuralım ağzımızı küfüre vs. şeylere alıştırmayalım Sizler bakın gövde gösterisine kim ne yapmış istersen yorum yaparsın istersen yapmazssın laf olsun torba dolsun yapmayalım EMEĞE SAYGI GÖSTERMEK ZORUNDASIN BU PANELDEYSEN !!!

ben yapılması gereken açıklamayı yaptım üstüne 50 satırla nutuk werme !!! :mad:

26 Tem 2007
53
0

Saolsın Abim Her Zaman Destegini Yanımda Tuttugun İçin Saolsın!!!!

26 Tem 2007
53
0
1.si konu yanlış yerde bu tarz hacklediğini siteleri gövde gösterisi bölümüne ekelyebilirsiniz.

2.si siteye kendisini tanıtan bir dosya atması siteyi hacklemiş olması demektir..

Bu bir Govde Gosterisi Degil Ben Bole Seylerle ugrasıyorum Bu site HACK Degil Kabul Ediyorum! Ben Belki Baskasıda Bu Sekil Seyleri Paylassın diye actım Bu topic'i!!!!

tugberk

Üye
19 Tem 2007
170
2
eskişehir
Arkadaşlar hiç konuyu uzatmıyalım burda kapatalım herkez ne yaptıya emeğine saygı gösterilmek zorundadır benim düşüncem budur ve bunu anlatmak istedim kimseyi üzmek değil niyetim...Biz böle ağız dalaşı yaptığmıza bakmayın biz bir AİLEYİZ aile içinde kavgalar olur bilirsiniz bizimkiside aile kavgası diyelim ve tatlıya bağlıyalım BİRDE ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM ÖNEMLE FORMA YENİ GELMİŞ FORM KURALLARINI OKUMUŞ,HACK İÇİN BİŞİLER YAPMAYA ÇALIŞAN KARDEŞLERİMİZ,DOSTLARIMIZIN YAPTIKLARINA SAYGI GÖSTERİLECEKTİR!!! SAYGI GÖSTERMEYEN ARKADAŞLARIMIZ LÜTFEN LAF OLSUN DİYE MESAJ YAZIP KARŞI TARAFI ÜZMESİN.BEN HERKEZİN YANINDAYIM.ANCAK YAPILAN EMEĞE SAYGI GÖSTERMEYEN VE KARŞISINDAKİNİ KÖTÜLEYEN,ÜZENİN KARŞISINDA TuGBeRK OLACAK BUNDAN SONRA...

tugberk

Üye
19 Tem 2007
170
2
eskişehir
Tekrar söyliyorum kimseyi üzmek ve ya polimik yaratmak istemedim ama dostumuz üzerine alınıp konuyu açtı bende çok güzel bir cevap yazıp biz bir aileyiz aile içinde böle didişmeler olur dedim anlamadı veya okumadı ben tekrar herkezden özür diliyorum saygısızlık kimseye etmedeim etmemde...

ozan311

Yeni üye
6 Ağu 2007
1
0
ben yeni geldimde msn hacklemesini merak ediyorum nasıl yapılacagı konusunda daha bi fikir sahibi olmuş deilim yardımcı olurmusunuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.