Bugün Cumhurbaşkanı Olsam

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
Ben Bugün Türkiyenin Cumhurbaşkanı Olsam Ve PKK'dan Kurtuluş İçin Önce Allah'a Sonra Amerikalılara Güveniyorum TSK Hiç Birşey Yapamayacak Dersem , TSK'nın sandıklarını denize dökersem , TSK Üstdüzey komutanlarına ve PKK hakkında çok bilgisi olan kişilere idam fermanı yayınlarsam, Öcalan'ı 5 Defa Başbakan Yapsam, Terörden Zarargören Halka Bir Açıklama Yapmasam, PKK'lıların kurduğu cemiyetlere üye olsam, görevlerimi yerine getirmesem, Ülkeyi bölüp parçalayan bir antlaşmaya imza atsam, Bir ordu kurup bu orduyu PKK üzerinde değil TSK üzerine savaşa göndersem, Çetecileri Düzenbazları Görevlendirip Halka "PKK Cumhurbaşkanının Ordusudur Onlara Karşı Koyanda Vatan Hain'idir" dedirsem, Diyanet İşleri Başkanına "TSK'lıların öldürülmesinin dinin gereği olduğunu bu yolda ölenlerin şehit öldürenlerin gazi olacağını" yayınlatsam , "Yüksekovadaki, kandildeki,zaptaki mayınları temizleyeleyelim diyenlere" peki desem, TSK için "bir takım celali eşkiya türedi bunlar imha edilecektir." dersem, TSK'de PKK'ya karşı yürütülen operasyonlarda üstdüzey başarı gösteren kişileri Hakkariden,Şırnaktan Ankara'ya çağırsam Başbakan'ın ülkeyi düşmana sattığını görmeme rağmen yine onu başbakan yaparsam, sonunda bir Amerikan generaline Türkiye'yi Terk Etmek istiyorum gelin kaçırın beni dersem, Amerikan'ın Washington şehrine yerleşsem, Arkamdan beş kuruş para almadı demelerine rağmen orda 40 kişilik akraba ve arkadaş çevresini yedirip içirsem,40 odalı kökü kiralasam,25 kişilik hizmetli kadrosu tutup onlara aylık versem Yaverimin kumar'da kaybettiklerini ödesem ve üstüne birde bakkala manava borcum olsa birgün ölsem cenazeme haciz konsa yanıma para almamışmı olurmuyum diye merak ediyorum acaba bunları yapsam bana ne sıfat koyarsınız kahramanmı, hain değil, ona hain diyen kişi Türk hain'idir, ve benim hain olduğumu bile bile beni aklamak istiyen bir gençlik olurmu.Hatta bu gençlik TSK'nın PKK'yı yenip bitirip kurtulmasından 80 yıl sonra doğan gençlik olsa acaba nederdi? Siz sayın üyeler ben bunu yapsam siz nedersiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.