Bunlar mı getirecek Barışı? / Göksu Grafik

mandal3552

Katılımcı Üye
3 Şub 2015
784
1
Dadaşlar
bunlardan kastın ne ? burda kürdü alevisi sünnisi var ne demeye çalışyorsun kardeşim sen ?
eyw ama bu sefer alıntı konu değil söz yazarken düşünerek yazın

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
bunlardan kastın ne ? burda kürdü alevisi sünnisi var ne demeye çalışyorsun kardeşim sen ?

Resimde ben şerefsiz görüyorum. Sen gelip resimde ırk gördüğünü belirtiyorsun. Arkadaş "İşte şu önde molotof sallayan kürt" gibi bir şey mi söyledi? Her ne ırktan olursa olsun bu yiğitlere en ufak taş atan en adi şerefsizdir. Olayı ırk tartışmasına çekme.

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
2

adama bak kendi ağzıyla k.rdün polise taş attığını söylüyor sonra biz laf yapınca kardeşlik tatavası.birader benim ideolojim bu tasarımım bu beğenmezsen sonunda /GöksuGrafik yazan posta girmezsin. çok tatava yapma

-----------------------------

diğer arkadaşlar var olsun.teşekkür ederim

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
2

Resimde ben şerefsiz görüyorum. Sen gelip resimde ırk gördüğünü belirtiyorsun. Arkadaş "İşte şu önde molotof sallayan kürt" gibi bir şey mi söyledi? Her ne ırktan olursa olsun bu yiğitlere en ufak taş atan en adi şerefsizdir. Olayı ırk tartışmasına çekme.

hocam boşver zaten yetkililer en güzel cevabı vermiş :) avel avel konuşuyor

biltr023231

Katılımcı Üye
4 Nis 2013
524
0
Afyonkarahis

Tim'e alınmışım.Özelden teşekkür eden arkadaşlara bende teşekkür ederim.Var olsunlar..

Benim bilgisayarın power supply arıza yapıyor bazen açılmıyor o yüzden tasarımlarım aksayabilir.elimden geldiğince sık yapıp atacağım.
Birde sorum olacak bu timde ki insanların özel yapması gereken iş vs. var mı?

Bunlar mı getirecek Barışı? Siz kendinizi kandırın...

http://i.hizliresim.com/pXLMp0.jpg

Hocam eline sağlık güzel calısma olmus fakat 2. link gereksiz olmus :)

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Takma boşver.İllaha bir husumet çıkartacaklar ya tatava yapıyorlar işte...Zaten yönetim dediğin gibi En iyi Cevabı Vermiş :)

Goksu Grafik

Katılımcı Üye
17 Tem 2016
963
2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.