Bunu Basarabilecek Kimse Var Mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratcaneyl

Yeni üye
24 Mar 2008
2
0
öncelikle Uzun Zamandır Takip Ettigim Türk Ulusumuza Ve Deger Yargılarımıza Yapılan Saldırılara Karsı Verdiginiz Mucadeleyi Tebrik Ve Takdir Ediyorum.benimde Sıkıntım Su Oldu Ki Kaspersky 7.0.0.125 Türkçe Kullanıyorum Yaklasık 10 Gundur C:windows/fonts/framdee.ttf Trojhan Diye Bi Uyarı Veriyor Bilgisayarım.bunun Icin Nod, Kaspersky, Vb Ayrıca Japon Sitelerinn Birinden Buldugum Arwsp2 Diye Bi Programı Bile Denedim. Olmuyor Ne Kadar Arastırdı Isem Biliyor Dedigim Arkadaslara Sorduysam Cevap Yada Sonuc Alamadım. En Son Artık Bu Is Yapılmaz Diye Bi Sonuc Aldım. Ve Dusundum Aklıma Geldiki Yapılmaz Olanı Yapacak Birisi Varsa Oda Ancak Sizlersiniz Umarım Sorunuma Care Olur Yardım Edersiniz. Ayrıca Sunu Söyleyeyim Bu Trojan Ve Virüs Ile Alakalı Türk Ve Türkce Sitelerde Hemen Hemen Hiçbir Bilgi Yok Hem Milletimize Bu Sayede Faydanız Olacagına Inanıyorum Saygılarımla....

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Şu an yoldayim..!:)
Kardes Sansina geciodum ugradim :D Uzun zamdır bende yoktum bu alemelrde...
Senin yene 1 tane bnm sistem cöktü bastan kurdum ...Bu alem o kadar b.. ki internete girme kokuyor insan her neyse...Bende koruma kurdumda 1-2 tane set-up icin ugradiydim yardim edem :D

Öncelikle sen her ihtimala karsilik C:\\ Bi format at? D:\\ De tarattir sorun var mi yok mu=?
Formattan önce Bi KAsper 2009 yada Norton McAfee kur dicem kullanamssın :D Yada Farkli (Panda ,Zone Alarm,Anti-vir)
Sonra C:\\ Formati salla yuksek gucte En ii si Kasper 2009 onu kur ..Hayatına bak...
Eyer Pc in kaldirio sa Yuksek Ram liyse ( Arabellek'te Yuksektir) Pc security kur bu Nortan spyterminatör vede Gereksiz dosya temizleyi Aceultres v.s

Pc tam temizledsine inaniosan basarirsan :D DeepFreezeSTDEvaluation Kullan bilirsen :D
Artik cözumu ben bunda buldum :D Simdi Trojene yan cekiyorum :D

Bu arada Dünyanin En ii Anti-Vir i N-Mat'tir Bulursan Türkce kullanımı kolay banada Link gönder :D

Alsana bi de kiyak Her durum icin? :D

Selametle İ[email protected]

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
kardeş ben php coderim ve bu virüslerden falan epk anlamam ama diyeceğim 2-3 şey var öncelikle

mesela recovery(Sistem Geri yükleme) Yapabilirsin?

Yada Bu framdee.ttf Varya O Dosyayı Sil.Eğer Silemiyorsan Ben Program Veriim O Silinmeyeni Siler..

Programın Adı Unlocker 1.85

İndirmek İçin Tıklayınız

Rar-Şifresi:turkhackteam.net

Son düzenleme:

muratcaneyl

Yeni üye
24 Mar 2008
2
0
Arkadaslarım Ilginize Tesekkurler Ama Unlocker I Zaten Kullanıyorum Söylemeyi Unuttugum Sey Gizli Dosya Olarak Bile Gözükmüyor Bu Framdee.ttf Ancak Dos Ta Görüyorum Orda Da Silmiyo Salt Okunur Diyo Denemedigim Sey Kalmadı Kafay Yiycem Ama Umitle Bekliyorum Saygılarımla...

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
arkadaşım ben bazen olduğunda registry den silerdim kalıntı silme yanii

anlatayım hemen bir dene

Başlat tan çalıştır'a "regedit" yazar "düzen"den "bul" kısmına bu programın adını yazar bulunan parçayı sileriz ve bu işlemi F3 tuşu ile yineler bulamadım diyene kadar silme işlemini tekrarlarız.

İşine Yaradıysa Sevinirim..

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Arkadas bak burdayken daha ben sana 2 ileti daha atem bende auto autron.inf silice ve gizli dosya göstericisi var ..
Tıkla temizlesin 5 dk sistemi geri yukleme ben nasıl oldunu bilmiom bu gune akdarda hic yapmak nasıp olmadı elinde Cd varsa format at gec :D
Örn... Win. Xp Pro. sp3 mr11 orjinal daha yeni yaptım :D
Takıyorum formati atip hayatima bakiyorum :D

Kahrolsun Trojanalar.. Temiz Bi sanal Alem İcin :D

Ark. bu arada msn verdim fakat ksuura bkama 2 gundur sistem yukluyorum daha ona vakit gelmedi o onuda yukledımde görüsürüz :D
Bnm usb ler güc cekmisler :D Cep telefonumu sarj ettiler ne yaptilar :D

casusby9d

Üye
1 Nis 2007
91
5
kanka yani bir ttf yüzünden pcye format atmak hemen pes etmekdir:D:D

kanka ben ce sen araştırmaya devam et:D:D

kesin bulucaksın birde olmayan dosya nasıl hata veriyor anlayamadım.ama şu kalıntı temizleme varya onu bir dene..

arkadaşım ben bazen olduğunda registry den silerdim kalıntı silme yanii

anlatayım hemen bir dene

Başlat tan çalıştır'a "regedit" yazar "düzen"den "bul" kısmına bu programın adını yazar bulunan parçayı sileriz ve bu işlemi F3 tuşu ile yineler bulamadım diyene kadar silme işlemini tekrarlarız.

İşine Yaradıysa Sevinirim..

Bunu Bir Dene..

EnTeRnAnT

Yeni üye
25 Tem 2007
40
1
Yaw arkadasim tmm sen sileriz v.s dionda ben Kasper Orjinal 2009 un silemdi Trojan biliom :D
Arkadasim en ii si bak be n sisteme set-up araken takılıom burdakey halledelim su isi Vatan Millet Sakarya Meselesi :D
Ctrl+Alt+Del Yap İşletim sistemine Gel Analrmisin bilmiom :D Orda ! ordu sistem calisio vardir :D
İşlemler anlican orda kullanıcılara bak Backdoor kuurp pc aada bi geln v.s var mi :D Senden fazla kullanıcı varsa TTnete bildir kacak net cekioalr die zuuahah her neyse :D Sakaydi :D
Sonra işlemlerden anlarsan ordan pc nin kullanamdi bazi işlmeleri sonlandir ki emin ol 2-3 tane trojen calsitiri baglanti icin :D bul onalri sil :D simd ikodları verim dicem .. Cd de pc direk ms-dostan dal dicem ama su pc tam kurem sonra msn de veririm eklediysen ?

kisacasi baslat -calsitir c:\\ Del . sakın yazma :D C yi silersin :D pc misi kalmaz :D ama en güvenlisi

1 digeride İmzamda yasio kardes sen modemin fisini cek ok me :D
Ondan guvenlisi yok gerekirse pc nin kinide cek? :D Daha rahati yok be Abii Emin ol .. :D
Kafan rahat :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.