bunu nasıl yaptı? nasıl yaparım ?

porrsuk

Üye
15 Şub 2021
118
20
Bundan 2 hafta önce dershanemin kayıt ofisindeki sekreter gacının kayıtları alırken kullandığı app i farkettim. Program direk localhosta bilgileri taşıyıp kendilerine sanal server

oluşturma imkanı sağlıyordu. Kayıt ofisinin kendine ait bulunan internet ağına bağlandıktan sonra kali yle önce mac leri tarayıp ardından hedef Pc ye bağlandım geriye datayı

çekmek kalmıştı. Localhosta bağlanmak için admin paneli gerekiyordu bunu monkey keylog larıyla hallettim.

bunu bir forumda gördüm burda tam olarak ne yapmıştır?

internet ağına bağlandıktan sonra macleri ile hedef pc ye nasıl sızabildi?

admin panelini nasıl buldu? ve şifresini ve kullanıcısını nasıl buldu ?

19 Mar 2022
201
185
Yer6
Merhaba,

Admin paneli ve şifrelerini keylogger ile aldığını belirtmiş.

Ağa bağlanabildiğine göre swich bağlantısına ya da wifi şifresine sahipmiş.

Keylogger şifreleri zaten iletmiş adama yani tek yapması gereken pcyi bulmaktı onuda bulmuş zaten :)

Bunu kendinizi geliştirerek ve konu ile ilgili bilgi sahibi olarak yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.