Buraya Bakcan mı ? KımLer qeLmış:P .. eLa qeLmıışş xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IGGY

Katılımcı Üye
19 Eki 2009
287
0
Ben tepki göstermek için söylemedim.Sadece eğer sende hack yapacaksan ve sabah polislerle uyanmak istemiyorsan bilgilerini hiç bir yerde vermemen gerektiğini söyledim.
Biraz fazla abartıyosun :) Ayrıca böyle hanımhanımcık bir kızında hack olayını polis seviyesine kadar abartıcağını sanmıyorum :secret

çağdaş001

Uzman üye
29 May 2009
1,379
1
*
Biraz fazla abartıyosun :) Ayrıca böyle hanımhanımcık bir kızında hack olayını polis seviyesine kadar abartıcağını sanmıyorum :secret

Sizi bilmem ama ben tedbirimi almak zorundayım.Sizleride bu konuda uyarıyorum.
Ayrıca bu alemde düşmanların varsa seni çok rahat deşifre ederler.

Son düzenleme:

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
akıllı olun arkadaslar bu popüler bi kız resmi facede nerdeyse kendine güvenemeyen bi sürü kızın koydgu bi kız resmi hemen atlamıssınız kendinize gelin:):)):

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
çağdas cok safsın ya yeni gördüm yorumunu olum bu kendi fotosunu koyarmı buraya o fotodan bin tane koyarım buraya yiyosa bu kisi desin koyda görelim boy boy paylasırım:):)

pixi

Yeni üye
23 Eki 2009
15
0
akıllı olun arkadaslar bu popüler bi kız resmi facede nerdeyse kendine güvenemeyen bi sürü kızın koydgu bi kız resmi hemen atlamıssınız kendinize gelin:):)):
ahahahah hıc qulesım yoktu ya xD bn baskasınn resmını kullncak acız deılım cnm bnm xD her türlü ıspatlarım ayrıca bı resm neden bu kdr sorun oldu komıksın arkadsm bı ınsan hakkında yorum yapmadan önce onu tanımayı dene ..

_JoK3R_

Üye
2 Kas 2009
249
0
ahahahah hıc qulesım yoktu ya xD bn baskasınn resmını kullncak acız deılım cnm bnm xD her türlü ıspatlarım ayrıca bı resm neden bu kdr sorun oldu komıksın arkadsm bı ınsan hakkında yorum yapmadan önce onu tanımayı dene ..

denememe gerek yok sen bi kere o fotonun sana ait olmasını savunarak ne oldugunu gayet ii acıklıyosun daha neyinle tanısıcam istiyomusun boy boy paylasim bu fotoyu sana ait olmadıgını kanıtlimmi hadi ozaman okadar yiyosa ben diyosan deki koy da görelim bende seni rezil edim :):):)

pixi

Yeni üye
23 Eki 2009
15
0
denememe gerek yok sen bi kere o fotonun sana ait olmasını savunarak ne oldugunu gayet ii acıklıyosun daha neyinle tanısıcam istiyomusun boy boy paylasim bu fotoyu sana ait olmadıgını kanıtlimmi hadi ozaman okadar yiyosa ben diyosan deki koy da görelim bende seni rezil edim :):):)
cok kolay kanıtlarm sana bnm oldqmu burası rezl etme sıtesı deıl cok ıstıosan baska sıtelerde rezıl edersn nasl etceksen xD ama senle tartscak deılım ınanıp ınanmamk sana kalmıs bıse sen ıstedqn kdr ıddaa et deılsın dıe bn sadece sana qulerm xD :woott:yaho1:twist:jeerat:secret:puah

freedomK11

Uzman üye
29 Tem 2008
1,925
0
42
Istanbul
Haddinizi Asmayin. Sonuc Itibari Ile Burasi Bir Forum. Flood Ustune Flood. Illa Uyaralimmi. Bolumu Eglence Geyik Merkezine Cevirdiniz. Yetmedi Bide Tartisma Ortami. Nasil Becerdiniz Bilmiyorum Ama Konuyu Daha Fazla Uzatmayin Ayrica Konu Kilit. !

pixi

Yeni üye
23 Eki 2009
15
0
Haddinizi Asmayin. Sonuc Itibari Ile Burasi Bir Forum. Flood Ustune Flood. Illa Uyaralimmi. Bolumu Eglence Geyik Merkezine Cevirdiniz. Yetmedi Bide Tartisma Ortami. Nasil Becerdiniz Bilmiyorum Ama Konuyu Daha Fazla Uzatmayin Ayrica Konu Kilit. !
ben qelmısm sıtenıze uye olmsum bnı adam qıbı karsılarsnlar ozmn nıe polemık yaratıolarkı bı resm koyduk demedınz kalmadı ..

JeanDeLaFontaine

Yeni üye
6 Kas 2009
16
0
THT Ailesine Hoş Geldiniz , Umarım Site'ye Üye Olurken'ki Düşüncelerinin Daha Fazlasını Bulursun ve Güzel Dostluklar Kurarsın , Güzel Paylaşımlarda Bulunursun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.