Burp Bounty Pro Sürüm

TilkiBaba

Katılımcı Üye
19 Haz 2013
559
46
exploitworld

Bug bounty ile uğraşıyorsanız "Burp Bounty" sizin için biçilmez bir kaftan.
Aktif ve Pasif tarama özelliklerine sahip olan bu aracımız gayet hızlı çalışmakta ve bünyesinde onlarca farklı güvenlik açığı bulunmakta.
Kurulumu ve kullanımı gayet kolay fakat kısa bir şekilde anlatım yapmak istedim.
Konuyu fazla uzatmadan kurulum ve kullanımını anlatmak istiyorum;

1. Extender bölümüne tıklayıp "Add" butonuna tıklıyoruz.

2."Extension Details" altında "Select File" butonuna tıklayarak

3. İndirmiş olduğunuz klasördeki "BurpBountyPro.jar" dosyasını seçerek "Open" butonuna tıklıyoruz.

4.Dosyamızı seçtikten sonra "Next" butonuna tıklıyoruz.

5. Başarılı bir şekilde kurulum tamamlandı.

6. Lisansımız uzun yıllar boyunca aktif kalacaktır :)

7. Kontrol amaçlı SQL Injection taraması yapmak istedim

8. Gördüğünüz gibi güvenlik açıklarımızı sorunsuz bir şekilde buluyor.

Umarım kısa ve öz olmuştur.

"Yanlışım olduysa veya sürç-ü lisan ettiysek affola.

Virüs Total İndirme Linki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.